iPhone Screenshots

Description

Prezentujemy aplikację mobilną SaldeoSMART w wersji przeznaczonej dla Użytkowników korzystających z programu SaldeoSMART na instalacjach lokalnych lub serwerach dedykowanych.
SaldeoSMART to innowacyjny program dla firm oraz księgowych. Umożliwia odczytywanie papierowych i elektronicznych dokumentów, wyciągów bankowych, generowanie elektronicznych przelewów, przesyłanie przez księgowych rozliczeń księgowych dla firm czy wystawianie faktur. Funkcjonalność programu jest dostosowana do potrzeb zarówno księgowych, jak i firm.
Aby korzystać z aplikacji mobilnej konieczne jest posiadanie dostępu do programu SaldeoSMART. Logowanie jest dostępne zarówno dla Użytkowników Panelu Księgowego, jak i Panelu Firmy. Konto dla firmy możesz uzyskać w ramach współpracy ze swoim biurem rachunkowym lub kupując wybrany Pakiet SaldeoSMART dla swojej firmy.
Dostępne funkcje:
- DODAWANIE i EDYCJA DOKUMENTÓW W PDF
Proste i szybkie – wystarczy zeskanować dowolny dokument telefonem i dodać go przez aplikację mobilną zainstalowaną na Twoim telefonie. Dokument będzie natychmiast widoczny w Twoim koncie SaldeoSMART zarówno dla Ciebie, jak i Twojego księgowego. W zakładce Załączniki dodasz i edytujesz załączniki do dokumentów oraz dokumenty powiązane. Dodane dokumenty - faktury, a dla Użytkowników Obiegu Dokumentów także, umowy, pisma i zamówienia, możesz edytować bezpośrednio w aplikacji.
- ODCZYTYWANIE DOKUMENTÓW
Dodawany dokumentów można automatycznie odczytać przy użyciu OCR. W ten sposób faktura, po dodaniu do archiwum dokumentów, będzie od razu opisana (numer, daty, kwoty czy nazwa kontrahenta).
- WYSZUKIWANIE I WYSYŁANIE DOKUMENTÓW
Potrzebujesz sprawdzić coś w dokumencie, który oddałeś do księgowości, a nie masz pod ręką komputera - wyszukasz go w aplikacji mobilnej. Możesz wyszukiwać dokumenty po różnych parametrach. Gdy już znajdziesz potrzebny dokument, wyświetlisz podgląd skanu oraz będziesz mógł wysłać go mailem.
- AKCEPTACJA DOKUMENTÓW W OBIEGU
Zdalnie zatwierdzisz dokumentów i przekażesz je do kolejnego etapu w Obiegu Dokumentów. Z uwzględnieniem warunków przejścia, a także wskazywania osoby odpowiedzialnej i dodania komentarza.
- WYSTAWIANIE I WYSZUKIWANIE FAKTUR SPRZEDAŻOWYCH
Nową fakturę sprzedażową wystawisz w aplikacji – analogicznie jak w programie. Bazy kontrahentów i towarów są pobierane automatycznie, wystarczy w odpowiednim polu wpisać początek nazwy i wybrać z listy właściwą. Możesz także dodać nowego kontrahenta lub nowy towar. Wystawioną fakturę wyślesz od razu do swojego kontrahenta. Dzięki wyszukiwarce błyskawicznie ją odnajdziesz i zobaczysz podgląd wystawionych wcześniej faktur.
- PRZEGLĄDANIE ROZLICZENIA KSIĘGOWEGO
W podsumowaniu rozliczenia księgowego Firmy są informacje na temat przychodu, kosztów, zysku/straty narastająco, a także szczegóły rozliczenia z ostatniego uzupełnionego miesiąca, czyli rodzaje podatków/ ZUS do zapłaty oraz informacje czy są one już zapłacone. O nowych podatkach, ZUS czy terminach ich płatności informujemy na bieżąco komunikatami typu push.
- KONTROLA PŁATNOŚCI
Dotyczy zarówno faktur sprzedażowych, jak i dokumentów kosztowych. Można wprowadzać płatności częściowe oraz przeglądać listę niezapłaconych faktur sprzedażowych i dokumentów kosztowych Firmy wraz z ich podsumowaniem.
***
Dbamy o bezpieczeństwo i dostęp do informacji zgodnie z nadanymi uprawnieniami – widoczność poszczególnych elementów oraz dostęp do funkcjonalności zależy od uprawnień przypisanych do danego użytkownika. Uprawnienia użytkowników może zmienić Administrator Konta.
Rozliczenia księgowe, faktury sprzedażowe i funkcje z nimi związane są dostępne wyłącznie w Pakiecie Komunikacja z Klientem.
Z SaldeoSMART korzysta już 100 000 firm w całej Polsce. Miesięcznie przetwarzane jest blisko 2 000 000 stron dokumentów i wystawiane ponad 100 000 faktur sprzedażowych. Teraz do dokumentów kosztowych i faktur swoich (firma) lub swoich Klientów (księgowy) masz dostęp z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej w Twoim telefonie.

What’s New

Version 1.9.0

W tej aktualizacji dodaliśmy:
- możliwość dodania dla faktur sprzedażowych zapłaty za fakturę,
- widok szczegółów dokumentu i możliwość jego edycji oraz dodawania i edycji Załączników/ Dokumentów powiązanych,
- przekazywanie dokumentów do kolejnych etapów obiegu,
- nowe parametry wyszukiwania dokumentów: osoba odpowiedzialna, etap i zapłata,
- komunikaty push, które poinformują o wprowadzeniu przez księgowego nowych podatków i ZUS oraz przypomną o terminach ich płatności.

App Privacy

The developer, BrainSHARE IT sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like