iPhone Screenshots

Description

Zobacz, co na Ciebie czeka w aplikacji Salon Expert!

Aplikacja Salon Expert to miejsce, w którym w intuicyjny sposób możesz zarządzać swoim kontem. Sprawdź, jak wesprzeć codzienne działania swojego salonu.

Profesjonalny czat - by w szybki sposób poznać odpowiedzi na pytania.

Kontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym za pomocą czatu dostępnego w aplikacji. To najszybszy sposób, by poznać odpowiedzi na pytania dotyczące Salon Expert, rozwiązać problemy i mieć stały dostęp do wiedzy profesjonalistów.

Aktualności Salon Expert - by mieć najświeższe newsy.
Wszystkie aktualności i najważniejsze informacje związane z Salon Expert znajdziesz w jednym miejscu w bardzo przejrzystym układzie. Czytaj i pogłębiaj wiedzę dzięki informacjom, które zawsze znajdziesz w aplikacji.

Program lojalnościowy - by wymieniać punkty na nagrody
Masz stały wgląd w ilość punktów zgromadzonych na Twoim koncie w programie lojalnościowym. Dodatkowo z poziomu aplikacji możesz zobaczyć wszystkie dostępne nagrody oraz przeczytać ich opis, a następnie wybrać te, którą chcesz otrzymać.

Zarządzanie profilem Salon Expert - by dane Twojego Salon Expert były zawsze aktualne. Uaktualniaj dane swojego Salon Expert w trosce o wysoką jakość obsługi Twoich Klientów.

What’s New

Version 0.11

Drobne usprawnienia.

Information

Seller
TENKAI PL S C
Size
69.2 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages
Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like