Savunma Sanayii Dergilik 4+

Genkom Games

Designed for iPhone

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

1-) Savunma Sanayii Dergilik’i iPad’inizde ve iPhone’unuzda kullanmak için AppStore’dan indirebilirsiniz ayrıca ‘’www.savunmasanayidergilik.com’’dan tüm içerikleri ücretsiz takip edebilirsiniz.
2-) Uygulamayı indirdikten sonra yine uygulamaya ücretsiz giriş yaparak savunma sanayii dergileri ve bültenleri dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz.
Uygulama’da Başlangıç Noktası
3-) Savunma Sanayii ve Havacılık alanında faaliyet gösteren yerli-yabancı şirketlerin bültenleri ve savunma sanayi medyasındaki güncel dergiler ücretsiz olarak cebinizde, tabletinizde!
4-) Ana Sayfa’daki haberleri indirmeden, hızlıca size özel seçilmiş savunma sanayii ve havacılık gündemine dair haberleri ve makaleleri okuyabilirsiniz!
5-) Dergi sekmesinde savunma sanayii dergilerini ve savunma sanayii şirketlerinin bültenlerini indirip okuyabilirsiniz.
6-) İndirdiklerim sekmesinde daha önceden dergi sekmesinden indirip okuduğunuz dergi ve bültenleri çevirim dışı iken okuyabilirsiniz!
7-) Savunma Sanayii ve Havacılık alanında olan ve olmakta olana en hızlı şekilde ulaşabileceğin bu ayrıcalıklı ortak platformu kullanmaya başla.

What’s New

Version 5.0

----

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Genkom Games, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

Dergilix
News
Gelecek Bilimde
News
Wannart
News
Gazeteler TR
News
Haber Global
News
Sabah Haberler - Son Dakika
News