iPhone Screenshots

Description

Scotty bu şehrin çocukları tarafından tasarlanan; şehrin en eğlenceli, sıra dışı, hızlı ve hayatı kolaylaştıran uygulamasıdır.

Scotty seni şehirde dilediğin yere motosikletle trafiğe takılmadan pratik ve eğlenceli bir şekilde ulaştırabilir ya da bulunduğun yere favori restoranından en sevdiğin yemeği tek tuşla dakikalar içinde sana getirebilir!

Şehrin Tadını Scotty ile Yolculuk Yaparak Çıkar!

Scotty seni en yakınındaki motosiklet sürücüsü ile uygulama üzerinden buluşturarak gitmek istediğin yere yere zaman kaybetmeden gitmenin en kısa yoludur. Motosikletle yolculuk yaparak şehrin tadını, rüzgarın verdiği özgürlüğü hissederek harika bir yolculuk deneyimi yaşarsın!

Siparişin Dakikalar İçinde Kapında!

Scotty Yemek ile günün her vakti nerede olursan ol yemek ve kahve siparişi verebilir, siparişinin sana gelişini haritadan adım adım takip edebilirsin.
Evde yiyecek hiçbir şey yoksa, işte yemeğe çıkmaya üşendiğinde veya sahil kenarında arkadaşlarınla eğlenirken tek tuşla dilediğin yemeğe veya kahveye dakikalar içinde kavuşabilirsin.

Scotty Senin Motorcu Arkadaşındır!

Scotty sürücüleri motosiklet kültürünü benimsemiş ve bu kültürün şehirleri güzelleştirdiğine, insanları daha mutlu ettiğine inanan kullanıcılardan oluşur. Scotty bir yerden bir yere ulaşmaktan ya da yemeğinin sana çabucak ulaşmasından çok daha fazlasıdır.

- Tüm sürücülerin ehliyet, ruhsat, kimlik, trafik sigortası, sabıka kaydı gibi evrakları incelendikten sonra sadece tek tek görüşülerek güvenli sürüş yapabileceğine dair uygulanan testlerde başarı gösterenler sisteme dahil ediliyor.

- Hepiniz harika insanlarsınız ama biz yine de kullanıcılarımızın birbirlerinin kişisel bilgilerini görmemelerini sağlıyoruz.
Scotty’de yapılan çağrılarda asla telefon numaran görünmez. 0850’li bir numara üzerinden iletişim sağlarsın.

- Trafik sürprizlerle dolu ve her kahraman hata yapabilir. Beklentinin altında kalan bir yolculuk veya sipariş deneyimi yaşadıysan geri bildirim ekranından ” Bu sürücüyle eşleşmek istemiyorum” diyebilirsin dilersen olumsuz puan vererek çağrı merkezimizin duruma el atmasını sağlayabilirsin. Merak etme bu bir sır olarak aramızda kalır.

- En sevdiğin restoranın ya da kahvecinin paket servisinin olup olmaması hiç önemli değil! Scotty Yemek’te binlerce restorandan tek tıkla sipariş verebilir, siparişinin sana gelişini haritadan anlık takip edebilirsin. Kişiye özel sipariş teslimatı sayesinde yemeğini üfleyerek yersin!

- Yolculuğunda ya da yemek siparişinde herhangi bir sorun yaşarsan yanında olduğumuzu unutma! Uygulama üzerinden canlı destek ekibimize tek tıkla ulaşabilir, sorununu onlarla rahatlıkla paylaşabilirsin. Ekibimizin çözemeyeceği bir sorun, anlatamayacağın bir dert olmaz. Hepsi iyi çocuklar. Senin gibi!

What’s New

Version 4.3.2

Selam Scotty’li,

Bu sürüm ile birlikte Scotty’de harika bir deneyim yaşayabilmen için arayüz ve altyapı iyileştirmeleri yaptık.

Umarız beğenirsin. Daha iyisini yapabilmemiz için sana ihtiyacımız var. Önerilerini bekliyoruz.

Ratings and Reviews

4.5 out of 5
82 Ratings

82 Ratings

Mberkaydın ,

Sürcünün müşteri seçimi

Tek sorunu gerçekten sürücülerin mesafeye göre adam alması

JadChe ,

Customer support

Very bad customer support, I was accused of lying about my order having missing items and had to pay full price for everything. It is unfair

ekndnmz ,

The best app!

Toplam 20 yolculuk yapmışım, yalnızca 1 aydır istanbuldayım. Kesinlikle bu trafikte inanılmaz kolaylaştırıcı bir uygulama. Artık hiç taksi kullanmıyorum. Sürücüler gayrt deneyimli ve kibar. Etek giymeye son verdim ya scottye binersem diye 🙃 Şu an en favorim uygulamam. Hiç mi kötü denryim yaşamadın derseniz, hayır hiç yaşamadım

Information

Seller
Scotty Technologies, Inc
Size
65.6 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like