iPhone Screenshots

Description

Scotty şehrin en eğlenceli, sıra dışı, hızlı, ekonomik ve hayatı kolaylaştıran uygulamasıdır.

Scotty seni şehirde dilediğin yere motosikletle trafiğe takılmadan pratik, ekonomik ve eğlenceli bir şekilde ulaştırabilir ya da bulunduğun yere favori restoranından en sevdiğin yemeği tek tuşla dakikalar içinde ışınlayabilir.

HARİKA BİR YOLCULUK DENEYİMİ

Scotty seni en yakınındaki motosiklet sürücüsü ile uygulama üzerinden buluşturarak ulaşmak istediğin yere trafiğe takılmadan ışınlanmanı sağlar.
Şehirde zamanını trafikte kaybetmeden, rüzgarın verdiği özgürlüğü hissederek motosikletin arkasında harika bir yolculuk deneyimi yaşarsın.

SİPARİŞİN DAKİKALAR İÇİNDE SEN NEREDEYSEN ORADA!

Scotty Yemek, günün her vakti nerede olursan ol yemek ve kahve siparişi verebileceğin, siparişinin ışınlanmasını haritadan adım adım izleyebileceğin bir ışınlama hizmetidir.
Evde yiyecek hiçbir şey yoksa, işte yemeğe çıkmaya üşendiğinde veya sahil kenarında arkadaşlarınla eğlenirken tek tuşla dilediğin yemeğe veya kahveye dakikalar içinde kavuşabilirsin.

SCOTTY SENİN MOTORCU ARKADAŞINDIR

Scotty sürücüleri motosiklet kültürünü benimsemiş ve bu kültürün şehirleri güzelleştirdiğine, insanları daha mutlu ettiğine inanan kullanıcılardan oluşur. Scotty bir yerden bir yere ulaşmaktan ya da yemeğinin sana çabucak ulaşmasından çok daha fazlasıdır.

- Tüm sürücülerin ehliyet, ruhsat, kimlik, trafik sigortası, sabıka kaydı gibi evrakları incelendikten sonra sadece tek tek görüşülerek güvenli sürüş yapabileceğine dair uygulanan testlerde başarı gösterenler sisteme dahil ediliyor.

- Hepiniz harika insanlarsınız ama biz yine de kullanıcılarımızın birbirlerinin kişisel bilgilerini görmemelerini sağlıyoruz.
Scotty’de yapılan çağrılarda asla telefon numaran görünmez. 0850’li bir numara üzerinden iletişim sağlarsın.

- Trafik sürprizlerle dolu ve her kahraman hata yapabilir. Beklentinin altında kalan bir yolculuk veya sipariş deneyimi yaşadıysan geri bildirim ekranından ” Bu sürücüyle eşleşmek istemiyorum” diyebilirsin dilersen olumsuz puan vererek çağrı merkezimizin duruma el atmasını sağlayabilirsin. Merak etme bu bir sır olarak aramızda kalır.

- Scotty Yemek’teki her ürünün fiyatı restorandaki fiyatıyla aynıdır. İster nakit, ister kredi kartıyla kolayca ödeyerek sana özel siparişinin tadını çıkarabilirsin.

- Işınlanma üssümüzdeki çağrı merkezimize uygulama üzerinden ulaşabilirsin. Çözemeyeceği bir sorun, anlatamayacağın bir dert olmaz. Hepsi iyi çocuklar. Senin gibi

What’s New

Version 4.1.3

Selam Scotty’li,
Yeni sürüm ile aşağıdaki iyileştirmeleri yayına aldık;

- Daha iyi bir ışınlama deneyimi için restoran arama ve listelemedeki lokasyon sorununu çözdük
- Konum izinlerinde meydana gelen sorunu çözdük

Umarız beğenirsin. Daha iyisini yapabilmemiz için sana ihtiyacımız var. Önerilerini bekliyoruz

Ratings and Reviews

4.5 out of 5
62 Ratings

62 Ratings

Lewis hamiltonn ,

.

10 numara 5 yildiz. Bahcesehir ve anadolu yakasinin bazi yerlerinde arac bulamiyorum bazen bitek o sıkıntı

JadChe ,

Customer support

Very bad customer support, I was accused of lying about my order having missing items and had to pay full price for everything. It is unfair

Ahmed Alizzi ,

on numara

herşey mükemmel

Information

Seller
Scotty Technologies, Inc
Size
58.8 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
Rated 4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
2018 © Scotty Technologies, Inc.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like