Screenshots

Description

Şirketimiz; 2003 yılı Ekim ayından itibaren Türkiye endüstriyel imalat ana ve yan sanayini birarada buluşturan satınalma ve üretim teknolojileri ihtiyaçlarının çözümüne yönelik haber sayfaları ve dosyaları hazırlayan SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ’ ni aylık olarak yayımlamaktadır.

SUBCONTURKEY' de ana hedefi, Küçük ve Orta Ölçekli Yan Sanayici ile Yurtiçi ve Yurtdışındaki endüstriyel alanda üretim yapan Ana ve Yan sanayiciyi buluşturmaktır.

SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ'nin her ay gönderildiği sektörler;

Başta Otomotiv ve Beyaz Eşya ana/yan sanayi olmak üzere Savunma Sanayi, Makina, Metal, Kimya, Plastik, Kauçuk, Elektrik, Elektronik ve Otomasyon sektörlerinin ana ve yan sanayideki, üretici şirketleridir.

SUBCONTURKEY, Türkiye'deki bütün organize sanayi bölgeleri, ve endüstriyel sanayide üretim yapan ana ve yan sanayilere gönderilmektedir.

SUBCONTURKEY’in aynı zamanda yurtdışına yönelik İngilizce yayınlanan 2 kardeş yayını daha vardır.

HOME APPLIANCES SUPPLIERS MAGAZINE ; Beyaz eşya ana ve yan sanayini yurtdışında başarıyla tanıtmakta ve iki ayda bir yayınlanmaktadır.

45’i aşkın ülkeden 3.000 beyaz eşya üreticisi şirketin satın alma departmanına gönderilmektedir.

OtomotivTurkey Oto Yedek Parça ve Aftermarket Dergisi; Otomotiv ana ve yan sanayini yurtdışında başarıyla tanıtmakta ve iki ayda bir yayınlanmaktadır.

45’i aşkın ülkeden 3.000 otomotiv ve ticari araç üreticisi ,OEM ve üretici-toptancı şirketin satın alma departmanına gönderilmektedir.

SUBCONTURKEY, yan sanayi sektörlerinde çalışan küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin iç piyasadaki beklentilerine cevap verdiği gibi ihracata yönlendirmek, ihracatlarını artırmak, marka imajlarına katkıda bulunma misyonunu da başarıyla sürdürmeye devam etmektedir.

Şirketimiz; son yıllarda ülkemizde ön plana çıkan demiryolu sektörünün yurt içi ve yurt dışı alandaki teknolojik ihtiyaçlarını duyurmak için sektördeki şirketlerin, ulusal ve global alanda iyi bir tanıtım yapmalarını sağlamak amacıyla yılda 4 kez İngilizce+Türkçe olarak RailwayTurkey Suppliers Magazine-Raylı Sistemler ve Demiryolu Tedarikçileri Dergisi’ni de 2013 yılından beri başarıyla yayınlamaktadır. www.railwayturkey.com

What’s New

Version 3.8.13

- Hata düzeltmeleri

Information

Seller
DETAY DANISMANLIK BILGISAYAR HIZMETLERI SANAYI VE DIS TICARET A S
Size
24.7 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, German, Turkish

Age Rating
17+
Unrestricted Web Access
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like