SelfCheck 17+

MAP2HEAL SAGLIK TURIZMI VE YAZILIM LTD STI

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Hakkında
Self-Check © eve bakım ve kendi kendine muayene yöntemlerine yönelik hazırlanmış sağlık ile ilgili döküman ve testlere ulaşabileceğiniz bir uygulama serisidir.

Self-Check © Breast-cancer uygulaması meme kanserine karşı farkındalık yaratmak amacı ile evde kendi kendinizi nasıl muayene etmeniz gerektiği konusunda yönlendirici bilgi vermektedir. Uygulamanın içerdiği eğitim videoları ve dökümanlar sayesinde bilinçli her kadın kendi kendine meme muayenesi yapmayı öğrenebilir. Self-Check, sunduğu eğitim videoları ile ‘’Doğru meme muayenesi nasıl yapılır?’’ı öğretmek amacıyla hazırlanan bir uygulamadır. Uygulamanın size sunduğu hatırlatma takvimi, risk analiz testi ve muayene geçmişi sayesinde meme kanserine karşı sağlık sürecinizi takip edebilir ve ön tanı oluşturabilirsiniz.

İstatistiklere göre her 8 kadından birinde hayatının herhangi bir döneminde meme kanseri gelişmektedir. Meme kanseri dünyada kadınlar arasında en sık görülen malign tümör olup kadınlarda görülen tüm kanserlerin %30’unu oluşturmaktadır. Avrupa’da yılda 180,000, ABD’de yılda 211.000 yeni olgu saptanmaktadır. Meme kanseri, tüm jinekolojik tümörlerden 3 kat daha yaygındır.

Uyarı:
Uygulama içeriğine dair izlenen yanlış uygulama teknikleri ve içeriği anlaşılmadan uygulanan "kendi kendine meme muayenesi", memenizde bir sorun varmış izlenimi edinmenize ve gereksiz yere kaygı duymanıza neden olabilir. Bu nedenle size sunulan eğitim videolarını iyice kavrayıp test sorularına doğru bir şekilde cevap vermeniz oldukça önemlidir. Bu işlem meme ve lenf kanserine karşı erken tanı için hayati bir önem taşımaktadır. Unutmayın, muayene sırasında olağan dışı ve tehlikeli bir bulguya rastlarsanız mutlaka doktorunuza danışınız.

Bu uygulamada art arda uygulamanız gereken ve iki aşamadan oluşan ‘’kendi kendine meme muayenesi yöntemleri’’ ve bir adet ‘’risk analizi testi’’ yer almaktadır.
‘’Kendi kendine meme muayenesi’’, ideal olarak adet döngüsünün 5. ve 7.gunleri arasında ayda bir kez yapılmalıdır.

Gizlilik:
Self-Check kişisel verileriniz güvende! Uygulama içinde elde edilen veriler 3. parti kişi veya kurumlarla paylaşılmaz ve kişisel bilgileriniz kayıt altına alınmaz.

What’s New

Version 3.0.2

Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

* Hybrid App
* Yeni arayüz
* Yeni Uygulama
* Risk hesaplama aracı, kütüphane

App Privacy

The developer, MAP2HEAL SAGLIK TURIZMI VE YAZILIM LTD STI, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

You Might Also Like

GymKids
Health & Fitness
North Cyprus Pharmacies
Medical
Pregnancy Tracker PreBaby
Medical
Ness Club
Health & Fitness
Elika Kadın Adet Takvimi
Health & Fitness
M POWERSC
Health & Fitness