iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Sosyal medyada harikalar yaratmaya hazır mısın? Çektiğin fotoğraflara Selfhy ile farklı filtreler ekle ve sosyal medyanın en eğlenceli kişisi sen ol!
Hepimiz yaşlandığımız zaman nasıl görüneceğimizi merak ederiz. Selfhy’nin yaşlandırma filtresini kullanarak yılların sana ne getireceğini keşfet. Yaşlandırma filtresinin yanı sıra Selfhy’de fotoğraflarını daha eğlenceli ve ilgili çekici hale getirmek için saçtan lense, gözlükten maskeye pek çok farklı filtre var. Bir fotoğraf çek, onlarca filtre arasından beğendiğini ekle ve düzenlediğin fotoğrafı istediğin platformda kolayca paylaş!

Selfhy ile neler mi yapabilirsin?

- Yaşlandırma filtresi ile yaşlandığında nasıl görüneceğini öğren!
- Farklı saç, sakal ve bıyık filtrelerini kullanarak kendine bambaşka bir tarz yarat!
- Gözlük ve maske filtreleriyle eğlenceli fotoğraflar oluştur!
- Lens filtreleriyle farklı göz renkleri dene!
- Çektiğin fotoğrafları eğlenceli bir animasyona dönüştür!
- Fotoğraflarına istediğin yazı tipinde metinler ekle!
- Hazırladığın fotoğrafları telefonuna kaydedebilir ya da Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp vb. platformlarda kolaylıkla paylaşabilirsin!

Fotoğraflarını daha eğlenceli hale getirmek için her hafta yepyeni filtreler ekliyoruz. Yeni eklenen farklı ve eğlenceli filtreleri kaçırmamak için uygulamayı sık sık ziyaret etmeyi unutma!

Selfhy ile düzenlediğin fotoğraflarla sosyal çevrendeki en renkli kişi sen olacaksın!

Abonelikler Hakkında

Selfhy Premium 7 günlük ücretsiz deneme ve uygulama içi satın alımlar sunuyor. Premium sürüm ile yaşlandırma, gözlük, maske, saç ve sakal gibi birçok farklı ve eğlenceli filtreyi kullanabilirsiniz. Kısa süreli denemeleriniz için haftalık abonelik alabilirsiniz. Selfhy Premium’un avantajlı abonelik fırsatından faydalanmak için yıllık planı öneririz. Tutar, iTunes hesabınıza yansıtılır ve ülkeye göre değişebilir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam fiyatı göreceksiniz. Uygulama içi satın alınan abonelikleri, planınıza göre yenilenir. Yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi iTunes hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ücretsiz deneme süresinde teklif edilen hakların kullanılmayan kısımları, uygulanabildiği yerde, kullanıcı o tarihte ilgili yayın için abonelik satın aldığı zaman geçerliliğini yitirecektir.

Gizlilik: http://selfhy.jetmobileapps.com/privacy
Kullanım koşulları: http://selfhy.jetmobileapps.com/tos

Yenilikler

Sürüm 1.1.3

Selfhy’nin yeni versiyonunda seni neler mi bekliyor?
- Özel ikonu sayesinde yeni filtreleri artık daha kolay fark edeceksin.
- Düzelttiğimiz ufak hatalar sayesinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi seni bekliyor.

Oylar ve Yorumlar

2.7/5
133 Oy

133 Oy

Fourteen-14 ,

Charged me weekly after cancelling

Charged me 8.99 weekly on a credit card. Never noticed it until now, was charged $53. My child downloaded it and when I saw I deleted and unsubscribed. Thought the problem was solved until I saw the charges. There is not a single app in the entire world that I would pay $8.99 WEEKLY for. Total scam

Gigi_1116 ,

Sorry, bad app!

I don’t like this bc you get a free trial and then you pay money. To me, to pay money for an app is dumb. I also don’t think I will look like how it made me look. I’m almost positive this is fake and doesnt show you what your gonna look like. Sorry, I just don’t like it and I’m deleting it...

Geliştirici Yanıtı ,

Hello,
Your comments on our application are very valuable to us. We are sorry to hear that. Our applications are developed in the light of your feedback.
We'd be glad to guide you if you could get in touch with us through the ""Contact Us"" page on the app. - Selfhy Team

lolipopmom ,

Not anywhere near as advertised

In the ad for this ap they show a slow aging process, in real life you can pick something that makes your face look old, but not progressively. Not worth the energy spent downloading it.

Geliştirici Yanıtı ,

Hello,
Thank you for contacting us. We have received your inquiry and have forwarded it to the relevant team who will be reviewing it very shortly. - Selfhy Team

Uygulama Gizliliği

Jet Apps adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Diğer Beğenebilecekleriniz