iPhone Screenshots

Description

Semilac App to innowacyjna aplikacja na smartfony oraz tablety. Jej główne funkcje będą przydatne dla każdej osoby interesującej się sztuką profesjonalnego wykonywania manicure:

Wykrywanie koloru – z paznokci lub zdjęcia. Aplikacja Semilac podpowiada, jakie barwy zostały wykorzystane do stworzenia stylizacji.
Katalog – wygodne przejście do sklepu internetowego Semilac – możliwość przejrzenia całego asortymentu oraz zrobienia zakupów bez wychodzenia z aplikacji.
Stylizacje – najbardziej interaktywna funkcjonalność. Użytkownicy mogą dodawać, oceniać i wyszukiwać stylizacje, które będą dla nich inspiracją przy tworzeniu własnych dzieł.
Wiedza – edukacja dzięki tutorialom, poradnikom oraz video. Możliwość sprawdzenia poziomu wiedzy o marce Semilac w specjalnych Quizach.
Wydarzenia – informacje o wydarzeniach organizowanych przez Semilac.

W Semilac priorytetem jest najwyższa jakość oraz wsłuchiwanie się w głos naszych klientów. Aplikacja Semilac to odpowiedź na ich potrzeby. Dostawaliśmy wiele sygnałów, że takie rozwiązanie na rynku jest pożądane. Postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje o Semilac w jednym miejscu i oddać w ręce użytkowników kompletne narzędzie, które ułatwi im poszerzanie wiedzy i tworzenie profesjonalnych stylizacji.


Nie ograniczamy dostępu do aplikacji – uważamy, że piękno nie ma granic. Semilac App jest dedykowana wszystkim fanom naszej marki – zarówno profesjonalistom, jak i amatorom.

W Semilac stawiamy na najwyższą jakość oraz ciągły rozwój – także naszej aplikacji. Jeśli masz sugestię co do jej funkcjonalności – wyślij ją na naszego maila semilacapp@nesperta.com.

What’s New

Version 1.1.27

Poprawki drobnych błędów i usprawnienia wydajnościowe.

App Privacy

The developer, Nesperta sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Diagnostics

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like