Screenshots

Description

servvis, tüm elektronik eşyalarınızı tek bir yerden yönetebileceğiniz, marka ve modeli fark etmeksizin gerçek yetkili servis ile iletişime geçebileceğiniz ücretsiz bir mobil uygulamadır.

Garanti belgesi ve faturalarınızı bulamıyor musunuz? servvis ile garanti belgeleri ve faturalarınızı tek bir noktada toplayabilirsiniz. İnternette bulduğunuz teknik servisin güvenilirliğinden emin olamıyor musunuz? Artık bunları dert etmeniz gerek yok. servvis ile eviniz, iş yeriniz ve yazlığınız gibi farklı mekanlardaki tüm elektronik eşyalarınız için gerçek yetkili servislere tek tıkla ulaşabilir, kayıt oluşturabilirsiniz. Üstelik 'konum al' özelliğini kullanarak kolayca adres ekleyebilir, tüm cihazlarınızın etiket fotoğraflarını çekerek ya da model numaralarını girerek uygulamaya kolayca kaydedebilirsiniz.


Elektronik Cihazlarınızın Garanti Belgeleri ve Faturaları Kaybolmayacak

Elektronik eşyalarınızı servvis’e kaydettikten sonra, garanti belgesi ve fatura gibi lazım olduğunda asla bulunamayan belgeleri de fotoğraflarını çekerek uygulamaya yükleyebilirsiniz. Böylece ihtiyaç duyduğunuzda hepsine tek tıkla anında ulaşabilir ve tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.


Bakım ve Kullanıma Yönelik Faydalı Videolar

servvis’e model numarası ile kaydettiğiniz elektronik eşyaların kullanım kılavuzu ve belirli kriterleri karşılayan faydalı video içerikleri belli periyotlarda otomatik olarak yüklenir. Bu videolarla eşyalarınızı daha efektif kullanmayı, basit aksaklıkları kendi kendinize halletmeyi öğrenebilir, bakım videoları ile de cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Bu da size hem vakit, hem de nakit tasarrufu sağlar.


Bildirimleri Açın

Garanti süresi dolmak üzere olan eşyalarınız için hatırlatma bildirimleri alarak dilerseniz tek tıkla yeni garanti paketi satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm elektronik eşyalarınızın bakım ve onarım geçmişlerini görebilir, periyodik bakımlarınız yaklaştığında hatırlatma bildirimi alabilir, bakım işlemleri için yetkili servise uygulama üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

servvis’i hemen ücretsiz indirin, elektronik eşyalarınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek tıkla halledin! Servis kayıt işlemleri ile yetkili servis üzerinden kısa sürede kayıt oluşturun.

Unutmayın, Her arıza zamansızdır, servvis ile her şeye hazırız

servvis’in sunduğu avantajları ve hayatınıza katacağı kolaylıkları şöyle listeleyebiliriz:
- Tüm elektronik eşyalarınızın bakım, onarım vb süreçlerini tek bir yerden yönetin.
- Arıza anında eşyanızın gerçek yetkili servisine kolayca ulaşın.
- Fatura ve garanti belgelerini servvis’e yükleyin, belge aramakla uğraşmayın.
- Bakımı yaklaşan elektronik eşyalarınız için hatırlatma bildirimleri alın.
- Garanti süresi dolmak üzere olan eşyalarınız için hatırlatma bildirimleri alın.
- Dilerseniz yeni garanti paketi satın.
- Faydalı video içeriklerle basit sorunları gidermeyi öğrenin.
- Tüm eşyalarınızın bakım ve onarım geçmişini görün.
- Tek tıkla yetkili servislerden servis kaydı oluşturun.

What’s New

Version 1.2.0

Bugs Fixed.

App Privacy

The developer, Servvis Teknoloji Iletisim Hizmetleri Anonim Sirketi, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like