Screenshots

Description

Říká se, že láska hory přenáší, a přesně takový je i letošní Shopping Fever! Dopřejte si to, po čem dlouho toužíte, rozmazlujte se a vybírejte si pro sebe jen to nejlepší.
Jak na to? Zakupte si elektronické kupony v aplikaci Shopping Fever.

Letos pro vás máme navíc několik novinek! Ve vybraných obchodech si můžete za symbolických 29 Kč koupit naši novou bavlněnou tašku. Buďte eko a neplastujte spolu s námi! Seznam obchodů, kde si tašku můžete koupit, najdete níže. Tašky jsou k prodeji i v našich speciálních Meeting Pointech v Centru Chodov, Centru Černý Most v Praze a Forum Nová Karolina v Ostravě, kde vás budeme rozmazlovat, starat se o vás, dáme vám dárek za tři účtenky za nákupy v obchodech zapojených do akce Shopping Fever. A ještě než Shopping Fever propukne naostro, přijďte ve čtvrtek 11. dubna do Galerie Myslbek na exkluzivní módní show – jen pro vás! Podrobný program najdete na webu www.myshoppingfever.cz . Ukažte nám, jak vám letošní Shopping Fever změnil život, a sdílejte vaše zážitky na sociálních sítích! #shoppingfever2019

What’s New

Version 3.1

Nová verze pro nový ročník 2019! Dopřejte si to, po čem dlouho toužíte, rozmazlujte se a vybírejte si pro sebe jen to nejlepší!

Information

Seller
BURDA Media 2000 s.r.o.
Size
71.3 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Czech, Slovak

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2019 Burda Praha, spol. s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like