Sifiraracal.com- Sıfır Araç Al 4+

Webformans

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Araç alırken sürekli koşturup zaman kaybettiğiniz, eksik bilgilendirme yüzünden hayal kırıklığına uğradığımız, gereksiz detaylar ve yanlış yönlendirmeler yüzünden aklınızın karıştığı günler artık sona erdi. Sifiraracal.com ile hayallerinizdeki aracı üstün hizmet kalitemiz ile en hızlı ve güvenilir şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz.Sifiraracal.com ile sıfır araba fiyatları, araba kampanyaları, araba karşılaştırma ve güncel araba haberlerine ulaşabilirsiniz.


Web sitemize üye olduktan sonra dilerseniz çevrimiçi ve yazılı görüşme uygulaması ile yetkili temsilcilerimize ulaşabilir, dilerseniz de aradığınız özelliklere sahip araçları tüm detaylarıyla inceleyip, ilgi çeken ve öne çıkan araç fırsatlarını değerlendirebilir ve beğendiğiniz araçlarla ilgili teklif isteyebilirsiniz. Araçları incelemek için yapacağınız ziyaretler ile sitemizde bulunan 2000+ araç içerisinde sanal gezinti yaparak vaktinizi boşa harcamadan pratik bir biçimde, isterseniz online randevu sonrası satış temsilcilerimiz eşliğinde test sürüşu yaparak araç hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sifiraracal.com sitesine üyelik gerektirmeden gerçekleştirilebilecek araç incelemelerinin yanında teklif isteme, takas önerisi ve satış yetkilileriyle görüşme işlemleri sayesinde bilgisayarınızın başından ayrılmadan her türlü etkileşim fırsatını değerlendirebilirsiniz. Satış yetkilileriyle görüşmek istediğiniz takdirde kendilerine sayfa üzerinden bir tık ile ulaşıp size en uygun tarih için randevu alabilir, zamanınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Siz uygulamamızı hemen indirin Sifiraracal.com ayrıcalığını yaşayın.

Geri bildiriminiz bizim için çok önemli. Uygulamamız ile ilgili soru ve yorumlarınızı bizimle iletisim@sifiraracal.com üzerinden paylaşabilirsiniz.

App Privacy

The developer, Webformans, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Lifestyle
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle