Screenshots

Description

24 SAAT YEMEK mobil sipariş uygulaması ile günün her saatinde sevdiğiniz restoranlardan döner, lahmacun, kebap, pizza, hamburger ,tatlı ve daha bir çok yemeği sipariş edebilir. Dakikalar içerisinde size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik birçok kampanya ve fırsat menü seni bekliyor olacak.
Uygulamayı HEMEN İNDİR hızlıca sipariş. İster yemek siparişi, istersen market siparişi en hızlı şekilde kapında.
Market Siparişlerinizde artık 24 SAAT YEMEK’le çok daha kolay. ONLİNE KREDİ KARTI ödeme seçeneği ile TEMASSIZ TESLİMAT alarak daha kolay ve daha güvenli bir alışveriş deneyimi siz değerli kullanıcılarımıza sağlamaktayız.
Sık verdiğin siparişleri tek tıkla tekrar sipariş verebilir. Daha önceki siparişlerindeki yemekleri sepetine kolayca ekleyebilir hızlı bir şekilde yemek siparişini tamamlayabilirsin
Ödemeni ister online, ister kredi kartı, istersen kapıda nakit olarak ödeyebilirsin. Online ödeme için kredi kartını bir kere tanımlamanız yeterli olacak ve sonraki kullanımlarınızda kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmayacaktır.
Kullanıcılarımızın farklı taleplerine karşılık verebilmek adına özellikle organik, yöresel, vegan ve glutensiz ürünlere kolay ulaşabilmeleri adına uygulamamıza ORGANİK MARKET, YÖRESEL MARKET, VEGAN VE GLUTENSİZ ÜRÜNLER platformunu ekleyerek önemli bir alanda hizmet verme kararı aldık. Buradaki amacımız tüm TÜRKİYE’YE hizmet veren özellikle organik, vegan ve glutensiz ürün üretim lisansı ve satış iznine sahip firmaların tek bir platformda bulunmalarını sağlamaktı. Bunu yaparak müşterilerimizin talep edebilecekleri tüm organik, yöresel, vegan ve glutensiz ürünlere daha kolay ulaşabilmelerini, hızlı ve güvenilir ortamda alışveriş yapmalarına olanak sağlayarak bu alanda da farklılığımızı ve hizmet kalitemizi ortaya koyarak inovatif bir düşünceyi hayata geçirmiş olduk.
Müşteri hizmetlerimiz 24 SAAT hizmetinizde. Müşteri hizmetlerimizi 0850 840 05 24’ ü arayarak yada bizimle iletişime geçmek isterseniz bilgi@24saatyemek.com adresinden ulaşabilirsiniz.

What’s New

Version 4.0.1

Tasarım güncellemeleri yapıldı.

App Privacy

The developer, ARIFIN INOVASYON BILISIM TEKNOLOJILERI LIMITED SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like