SKM KomPas 4+

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.

Zaprojektowano dla iPada

    • Gratis

Zrzuty ekranu

Opis

Aplikacja SKM KomPas umożliwia odbieranie komunikatów nadawanych przez dyspozytorów PKP SKM związanych z bezpieczeństwem podróżnych oraz zakłóceniami w kursowaniu pociągów, zawiera informacje o planowym rozkładzie jazdy pociągów PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o., informacje o aktualnych cenach biletów oraz dodatkowe narzędzia takie jak alarmy i ulubione trasy. Aplikacja dostępna jest w 4 wersjach językowych. SKM KomPas umożliwia przeglądanie planowego rozkładu jazdy w trybie off-line przez okres 3 tygodni. Nowa wersja 4 wprowadza dodatkowo nowy interfejs aplikacji , tryb ciemny oraz dodatkowe tryby kolorystyczne dla osób niepełnosprawnych, komunikaty i informacje dla pasażerów wyświetlane na ekranie głównym, widżet z najbliższymi połączeniami.

Co nowego

Wersja 4.0.4

- added information about expected train delay
- bug fixes

Oceny i recenzje

Tomaszy ,

Obecnie nie działa

App obecnie nie działa. Nie da rady ładować rozkład jazdy. Ciagle sugeruje "sprawdź połączenie do internetu." Ogólnie lubię, ale muszą poprawić problem.

Zpxoxuc ,

Zwykle bardzo użyteczna..

Ale znowu nie działa!

Prywatność w aplikacji

Deweloper (PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Zasady ochrony prywatności mogą się różnić, np. w zależności od używanych funkcji lub Twojego wieku. Więcej informacji

Podobna muzyka

Rozklad-PKP
Travel
Koleje Mazowieckie
Travel
Mevo - metropolitan bicycle
Travel
PKP.appka
Travel
zBiletem - bilety komunikacji
Travel
slaskie.travel
Travel