Skylink TV Magazín 4+

Graphic House s.r.o.

Navrženo pro iPad

    • 5,0 • Hodnocení: 1
    • Bezplatné
    • Nabízí nákupy v aplikaci

Snímky obrazovky

Popis

English: Magazine Skylink TV is designated to all subscribers of Skylink channel packages. And not only for them. It contains a fortnightly TV guide.

Czech: Magazín o hercích, filmech, seriálech a televizních pořadech, které máte rádi, včetně čtrnáctidenního televizního programu, spolu s praktickými informacemi pro předplatitele programových balíčků Skylink. V každém čísle najdete články o filmech, populárních seriálech, sportovních přenosech, dokumentárních a hudebních pořadech, pohádkách a animácích a mnoho dalšího. Čtrnáctidenní televizní program s užitečnými funkcemi. Pro všechny předplatitele programů Skylink aktuální informace, výhodné nabídky, akce, soutěže.

Novinky

Verze 2.3

small improvements, iOS14 and new iPhones better experience

Hodnocení a recenze

5,0 z 5
Hodnocení: 1

Hodnocení: 1

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář Graphic House s.r.o. nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Také by se vám mohlo líbit

Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment