iPhone Screenshots

Description

Sliprest ile kullanmadığın eşyalarını satarak kolayca para kazanabilir veya milyonlarca ürünü çok uygun fiyatlara alabilirsin. Emlak, Vasıta, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik Yardımcılar ve daha çok fazlası ve özellikler Sliprest’te tamamen ücretsiz olarak seni bekliyor. Sliprest, sıfır ve ikinci el ürün almak ve satmanın en hızlı, en kolay ve en eğlenceli yolu. Birçok insan Sliprest’i çoktan indirip kullanmaya başladı bile. Çünkü Sliprest;

• ÇOK KOLAY: Sliprest ile sadece birkaç dakika içinde ilan verebilirsin. Satmak istediğin ürünün kategorisini bulup, resim ve özelliklerini girerek. Ürününüzü kolayca satışa koyabilirsiniz.

• ÖZELLİKLER: Sliprest bulunduğun bölgedeki ürünleri veya başka şehirlerdeki ürünleri özel filtreleme özelliği ile sizin istediğiniz şekilde filtreleme yaparak gösterir. Almayı planladığın ürünü arayarak sonuçlara ulaşabilirsin veya size uygun binlerce kategori içerisinde özel filtreleme yaparak doğrudan sonuç elde edebilirsin.

• MESAJLAŞ: Sliprest’te alıcı ve satıcılarla uygulama üzerinden anında sohbet edebilirsin. Sliprest’de lokasyon bazlı olduğu için, anlaştığın kişi ile yüz yüze buluşarak alışverişini tamamlayabilirsin.

• TAKİP VE TAKİPÇİLER: Sliprest ile sadece birkaç dakika içinde, sosyal medya üzerinden veya normal bir şekilde üye olunarak, kendinize özel profil oluşturarak düzenli takipçiler, beğendiğiniz satıcı profillerini takip ederek yeni üyeler keşfedebilirsiniz.

• BİLDİRİMLER: Takip ettiğin kullanıcıların veya takipçilerinin sadece Sliprest’te görebileceği özel bildirimler seni bekliyor.

• UYGULAMA İÇİ GÖNDER: Beğendiğin ürünleri bir arkadaşına göndererek onun fikrini alabilirsin, veya onun aradığı bir ürünü sen bulup ona gönderebilirsin. Ayrıca senin sattığın ürünü istediğin her hangi bir alıcıya direk gönderip, ürününü görmesini sağlayabilirsin.

• GİTTİKÇE BÜYÜYOR: Sliprest kullanmaya başlayan insanlar her gün yüz binlerce ürün yüklüyor ve satın alıyor. Bu sayede hiçbir yerde bulamayacağın çeşit çeşit ürünleri ve kategorileri sadece Sliprest’den ulaşabilirsiniz.


Sliprest sadece mobil uygulama olarak milyonlarca kişiye tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.

Ayrıca Sliprest normal alışveriş web sitelerinde ilan kovalamak yerine sıfır ve ikinci el alışverişi bünyesinde aynı anda ucuza getirmenin birçok özelliği ile kolaylığını sağlamaktadır.


Sliprest’e katılmak için daha ne bekliyorsun, hadi şimdi sende hemen Sliprest’e katıl.

What’s New

Version 3.3

Sliprest uygulamasında her iki haftada iyileştirmeler yapıyoruz. Bu güncellemede yer alanlar:
- Hata düzeltmeleri,
- Uygulama performansı geliştirildi,
- Mesajlaşma geliştirildi,
- Profilime “Slide” menu eklendi,
- Ürün detay sayfasında satıcıdan daha fazla özelliği eklendi,
- Yeni özellik “Paste” eklendi,
- Profilime “Grid” görüntüleme eklendi,

Information

Seller
ZUUPLE INTERNET HIZMETLERI SANAYI IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI
Size
50.4 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Catalan, French, German, Italian, Polish, Portuguese, Simplified Chinese, Spanish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
2018 Sliprest ©
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like