Slovenská gramatika 4+

Jiri Holubik

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Táto aplikácia je tu pre všetkých, ktorí si potrebujú zopakovať alebo precvičiť slovenský pravopis. Obsahuje nielen teóriu, ale aj testy s viac než 5000 otázkami. Odpovede a vysvetlenie sa objavujú okamžite bez čakania.

Vhodné pre žiakov základných i stredných škôl ako aj pre dospelých, ktorí by si chceli zopakovať to, čo už zabudli. Pomôže aj k úspešnému zvládnutiu maturity, monitoru (Testovanie 9) a prijímačkám na stredné a vysoké školy.

Môžete si zvoliť z obrovského množstva testov zo slovenského jazyka, prehľadne zoradených do niekoľkých okruhov a taktiež podľa učebných osnov. Veľká časť z nich je úplne zdarma. Výsledky testov sú oznámkované a zaznamenané, takže si následne môžete overiť, kde ste urobili chyby. Obsahuje nasledujúce okruhy:

-slová s ä /e
-y/i po tvrdých a mäkkých spoluhláskach
-vybrané slová
-spodobovanie
-predložky s a z
-písanie malých a veľkých písmen
-slovné druhy (podstatné mená)
-i/y v koncovkách slov, správne skloňovanie
-spisovná reč (správne výrazy a predložkové väzby)
-vety a súvetia
-vetné členy / syntax (podmet, prísudok, prívlastok, doplnok a príslovkové určenie)
-otázky z maturitných testov
-písanie čiarky
-zdvojené hlásky
-priama reč
-slabiky

Pomocou aplikácie sa rýchlo zorientujete v slovenskej gramatike, pripravíte do školy i k maturite a budete písať bez chýb. S našou aplikáciou nemusí byť slovenčina vôbec zložitá. Poučky a prehľad teórie sú okamžite dostupné. Je vhodná aj pre hendikepovaných žiakov, študentov s dyslexiou a inými obmedzeniami.

Stiahni si ju do telefónu a uč sa kdekoľvek alebo vyskúšaj našu online verziu https://www.eductify.com

Kľúčové slová: slovenčina, slovenský jazyk, základná škola, stredná škola, gymnázium, žiak, študent, 1. stupeň, 2. stupeň, prijímačky, prijímacie skúšky, maturita, 1. ročník / prvá trieda, 2. ročník / druhá trieda, 3. ročník / tretia trieda, 4. ročník / štvrtá trieda, 5. ročník / piata trieda, 6. ročník / šiesta trieda, 7. ročník / siedma trieda, ôsmy. ročník /ôsma trieda, 9. ročník / deviata trieda, dyslexia, dyslektik, polročný test, učebný plán, osnovy, poučky, výuka, výučba, písomka, písomky, pravidlá slovenského jazyka, spisovne

Produkty v aplikácii:
Ponúkame Plnú verziu vo forme predplatného v cene 1,99 EUR, ktoré sa automaticky účtuje každé 3 mesiace

Pravidlá predplatného:
• Predplatné sa automaticky obnovuje 24 hodín pred vypršaním doby jeho platnosti v rovnakej sume, v akej bola uskutočnená prvá platba.
• Predplatné sa hradí sa cez Váš iTunes účet a je možné zrušiť ho, najneskôr však 24 hodín pred koncom súčasného predplatného obdobia.
• V případě, že je určitá služba poskytována po určitou dobu bezplatně a v jejím průběhu si zakoupíte placenou verzi, ztrácíte nárok na zbývající dny zdarma.

Podmienky používania: https://www.holucent.com/eula/
Ochrana údajov: https://www.holucent.com/privacy-policy/

What’s New

Version 1.2.1

- Nový vzhľad aplikácie
- Oprava chýb

App Privacy

The developer, Jiri Holubik, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Education
Education
Education
Education
Education
Education

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education