Slovenská pošta 4+

Slovenská pošta

Designed for iPhone

    • 5.0 • 3 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Získajte prehľad o vašich prichádzajúcich a odoslaných zásielkach, aktuálne otváracie hodiny, počet ľudí v rade, alebo si vytvorte poradový lístok pre rýchlejšie vybavenie na pošte.


Odosielanie zásielok bez vypisovania podacieho lístku

Zásielky v rámci Slovenska môžete podávať rýchlejšie a za nižšiu cenu. Údaje o zásielke zadajte priamo v aplikácii. Po podaji sledujte jej stav a o doručení môžete byť upozornený notifikáciou.


Sledovanie zásielok

Sledujte pohyb domácich a zahraničných zásielok doručovaných Slovenskou poštou, ktoré sa vám automaticky zobrazili v aplikácii. Zásielku môžete pridať aj manuálne, naskenovaním alebo vložením čiarového kódu zásielky, napríklad zo žltého lístka. K vyzdvihnutiu zásielky na pošte stačí uviesť podacie číslo zásielky z mobilnej aplikácie.


Overenie adresáta

Aktivujte si overenie adresáta a všetky zásielky, pri ktorých odosielateľ uvedie vaše telefóne číslo alebo email uvedený v aplikácii, sa vám automaticky zobrazia v sekcii „Zásielky / Prichádzajúce“. Aktivácia je rýchla, stačí zadať overovací kód odoslaný na váš email alebo telefónne číslo.


Zmena zásielky

V detaile zásielky môžete zásielku preposlať na inú poštu, do BalíkoBOXu alebo na inú adresu, zmeniť dátum doručenia alebo predĺžiť jej uloženie na pošte.


Pošty a BalíkoBOXy

Zobrazenie najbližších pôšt a BalíkoBOXov podľa aktuálnej polohy alebo adresy. Zároveň získate informácie o otváracích hodinách, dočasných zmenách či službách poskytovaných na jednotlivých poštách.


Poradový lístok a ľudia v rade

Na poštách s vyvolávacím systémom si viete vytvoriť poradový lístok ešte pred návštevou pošty alebo zistiť počet ľudí v rade.


Notifikácie

Prijímajte notifikácie o zmene stavu zásielky, alebo o blížiacom sa ukončení jej uloženia. Zároveň vás aplikácia upozorní, ak sa nachádzate v blízkosti miesta, kde máte zásielku uloženú. Pri odoslaných zásielkach môžete byť notifikovaný o doručení zásielky adresátovi.


Prístupnosť

Aplikácia podporuje vaše nastavenia veľkosti textu v telefóne.

What’s New

Version 2.1

Možnosť zrušenia účtu a drobné vylepšenia.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
3 Ratings

3 Ratings

Marek Hrusovsky ,

Funkcne

5 hviezdiciek.
Chyba: pri prvom pouziti v a zmene jazyka z anglictiny na slovencinu vyskoci chyba
Aj ked tento statny tunel za 260 tisic EUR je neskutocne predrazeny ale aspon ta appka nie je take babractvo ako financna sprava

App Privacy

The developer, Slovenská pošta, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info
  • Identifiers
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Productivity
Productivity
Productivity
Productivity
Productivity
Productivity