Slovensko v mobile 4+

Slovensko IT a.s

    • 4.1 • 10 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Bezplatná oficiálna aplikácia Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, ktorá zjednoduší a urýchli komunikáciu so štátom.

Cieľom aplikácie je umožniť občanom SR pristupovať k službám štátu prostredníctvom mobilných zariadení pomocou nového spôsobu autentifikácie fyzických osôb - mobile ID, ktorý umožní jednoduché prihlásenie pre všetky prístupové miesta integrované na jednotné prihlásenie pomocou ústredného portálu verejnej správy.

Prihlasovanie mobileID (mID) slúži ako jednoduchšia alternatívna k momentálne využívanému spôsobu prihlasovania eID, čiže pomocou občianskeho preukazu s čipom, elektronickej čítačky OP a PC s nainštalovaným vhodným softvérom pre čítanie občianskych preukazov.

Pri prihlasovaní cez mID stačí iba naskenovať vygenerovaný QR kód mobilnou aplikáciou a prihlasovanie je dokončené. Alternatívne môže používateľ v aplikácii vygenerovať prístupový kód, pomocou ktorého sa k danej službe štátu prihlási.

Jednoduché prihlásenie prostredníctvom mobilného zariadenia napríklad ku elektronickej schránke správ umožní fyzickým osobám komunikovať so štátom jednoducho a efektívne, odkiaľkoľvek bez potreby čítačky OP, či iných zariadení.

Okrem prihlasovania bude aplikácia Slovensko v mobile slúžiť občanom aj ako ich digitálny štátny asistent, ktorého môžu mať vždy so sebou. Aplikácia obsahuje kalendár udalostí so všetkými dôležitými dátumami a udalosťami, na ktoré by občan nemal zabudnúť. Na blížiace sa udalosti bude používateľ upozornený vďaka notifikáciám v notifikačnom centre aplikácie.

Informácie o bezpečnosti či právnych podmienkach používania aplikácie nájdete na stránke svm.slovensko.sk

What’s New

Version 1.1.1

Opravy drobných chýb

Ratings and Reviews

4.1 out of 5
10 Ratings

10 Ratings

App Privacy

The developer, Slovensko IT a.s, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Moje SPP
Utilities
Disig Web Signer Mobile
Utilities
ORLEN aplikace
Utilities
Meniny - Name day
Utilities
MamDron
Utilities
Uloz.to Disk
Utilities