SMART TUTOR NAUKA MATEMATYKI 4+

Ewa Bednarek

    • Free

Screenshots

Description

"SMART TUTOR - aplikacja do nauki matematyki ze wsparciem sztucznej inteligencji. Nauka nowego materiału i zadań ma formę tutoriali video. Do każdego zadania nasi nauczyciele matematyki przygotowali film z rozwiązaniem zadania, tłumacząc je krok po kroku. Baza zadań w Smart tutor obejmuje zadania egzaminacyjne z egzaminu ósmoklasisty przeprowadzone przez CKE oraz bazę zadań własnych, przygotowanych przez naszych nauczycieli.

Obecnie zakres Smart Tutor obejmuje przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Użytkownik może korzystać z różnych opcji nauki:
1/ Nauka ze sztuczną inteligencją: w ramach personalizowanej opcji nauki użytkownik wypełnia test kompetencji, wybiera cel nauki, ile chce się uczyć i kiedy, algorytm dobiera indywidualną ścieżkę nauki, tak aby najbardziej efektywnie wykorzystać czas pozostały do egzaminu ósmoklasisty z matematyki.
Nie musisz planować nauki, ani wybierać zadań, aplikacja zrobi to za Ciebie. Aplikacja dobiera również poziom trudności zadań do indywidualnych potrzeb, jeśli jakiś dział matematyki jest dla Ciebie problematyczny zaczynasz od łatwiejszych zadań, a potem poziom ich trudności wzrasta wraz z Twoimi osiągnięciami. Ponadto po udzieleniu odpowiedzi możesz sprawdzić jak prawidłowo rozwiązać zadanie oglądając tutorial video.

2/ Tryb nauki baza zadań - użytkownik samodzielnie wybiera jakich działów i zagadnień chce się uczyć. Masz do dyspozycji wybór viedo tutoriali z teorii jak zadań do każdego tematu poruszanego na egzaminie ósmoklasisty.

3/ Tryb egzaminacyjny - użytkownik rozwiązuje zadania egzaminacyjne z poprzednich lat, zadania można rozwiązywać arkuszami egzaminacyjnymi lub z trybie losowym.
Jeśli nie znasz odpowiedzi do danego zadania lub nie wiesz jak poprawnie przedstawić rozwiązanie zadania, aby dostać maksymalna ilość punktów, sprawdzisz to w video tutorialu.

Aplikacja na podstawie udzielonych odpowiedzi generuje postęp nauki, dzięki czemu użytkownik wie na jakim jest etapie nauki, ile materiału zostało jeszcze do przerobienia. Jeśli chcesz wrócić do zadań, które sprawiły Tobie problem wystarczy przejść do bazy zadań i jeszcze raz wyliczyć źle rozwiązane zadania.
Postęp nauki użytkownika może być widoczny dla rodzica oraz nauczyciela, co daje dostęp do monitorowania jego wzrostu wiedzy."

What’s New

Version 1.7

poprawa działania powiadomień

App Privacy

The developer, Ewa Bednarek, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Reference