iPhone Screenshots

Description

TÜRKÇE-İNGİLİZCE ÇEVRİMDIŞI SÖZLÜK / ENGLISH-TURKISH OFFLINE DICTIONARY

*** Teknik Terimler ve Tıp Terimleri sözlüklerimizi de AppStore'dan yükleyebilirsiniz.

İngilizce'den Türkçe'ye / Türkçe'den İngilizce'ye sözlük uygulaması. Kullanmak için internet erişiminiz olması gerekmez. 300.000'den fazla sözcük içermektedir. Aradığınız sözcüğü yazar yazmaz hemen ulaşmanızı sağlar. Böylece size zaman kazandırır. Yalnızca bir kaç harf yazmaya başladığınızda hemen karşınıza bir çok seçenek gelir, yazmak istediğinizi tamamlamaya çalıştıkça size sunulan seçenekler azalıp aramak istediğiniz sonuca en uygun sözcüğü getirir.

SmartCON içerisinde kelimelerin birden fazla anlamı gösterilir. Birçok kelimenin anlamı örnek cümleler ile desteklenmiştir.

SmartCON aynı zamanda sık kullanılan birçok deyimi de içermektedir.

Özellikleri: Çevrimdışı içerik, İndekslenmiş veri, Anlık arama


English to Turkish / Turkish to English dictionary application. You don’t need any internet connection on the way, it works offline as well. Over 300.000 words as many others are being added with updates. Instant search results as you type. Time saving, min effort. You only have to type a few letters for the most relevant results. Typing more will narrow your search.

Features: Offline content, Indexed data files, Instant search


sozluk, sözlük, dictionary, lexicon, ingilizce sözlük, türkçe ingilizce sözlük, ingilizce türkçe sözlük, turkish english dictionary, english turkish dictionary

What’s New

Version 2.0

* New user interface
* Improvements
* Bug fixes

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Bhd84 ,

Definitely Dont buy

5$ para odedim ama onceden deneme sansim olsaydi 1$ bile vermezdim.. Aradigim bircok kelimeyi bulamadim ve tekrardan online sozluklerden faydalanmak zorunda kaldim.. Madem yetersiz bir program neden 5$ a satiyorlar anlamadim. 1$ a satin gitsin en azindan begenmeyen olsada ici yanmaz verdigi 1$ icin..

Information

Seller
Murat Gedik
Size
15.7 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like