iPhone Screenshots

Description

SoliClub, üniversitelilerin fiziksel okul kimlik kartlarını taşımalarına gerek kalmadan, cep telefonları ile kampüste yer alan tüm turnike, geçiş kontrol, yemekhane ödemeleri gibi sistemleri kullanabilmelerini sağlayan, aynı zamanda kampüs dışında da birçok avantaj sağlayan bir mobil uygulamadır.
SoliClub neler sunuyor?
AVANTAJ:
SoliClub mobil uygulaması ile sana özel birçok kampanya ve indirim anlaşması sayesinde; market, giyim, elektronik gibi sektörlerde, yüzlerce özel noktada avantajlı alışverişin ayrıcalığını yaşayabilirsin.
ÖZGÜRLÜK:
Kampüs kartında bulunan bakiyeyi 7/24, herhangi bir yerde SoliClub mobil uygulaman içerisinden kontrol edebilir, yemekhanenin günlük menüsünü görebilir, Askıda Yemek özelliği ile ücretsiz yemek yiyebilir ya da askıya arkadaşların için yemek bırakabilirsin.
HIZ:
SoliClub kullanan öğrenciler kiosklarda sıra beklemez, kartım nerede diye düşünmez, turnikede yer alan kare kodu okutarak hızlı geçişin ayrıcalığını yaşar. SoliClub mobil uygulaması sayesinde fiziksel okul kimlik kartı taşımana gerek olmaz. Fiziksel kimlik kartınla yapabileceğin her şeyi ve daha fazlasını akıllı telefonun ile yapabilirsin.
KONFOR:
SoliClub içerisinden banka/kredi kartın ile tek tıkla bakiye yüklemesi yapabilirsin. Dahası, dilersen güvenli kart saklama alt yapısı ile kartını bir kere tanımlar ve bakiye yüklemesi ile uğraşmadan ödemelerini kolaylıkla yapabilirsin.
Not: Üniversite yönetimlerinin talepleri doğrultusunda özellikler kampüs bazlı farklılık göstermektedir.

What’s New

Version 4.3.9

- Uygulamamız artık daha kolay ve daha hızlı.
- Hatalar giderildi.

App Privacy

The developer, UTARIT BILISIM HIZMETLERI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

BKM Express
Finance
Hadi
Finance
VakıfBank Mobil Bankacılık
Finance
Tosla
Finance
Yatırımcı
Finance
Hayhay | Dijital Cüzdan
Finance