iPhone Screenshots

Description

Mějte dění ve Vašem domě nebo v oblíbené skupině v kapse. Hned se dozvíte o plánovaných akcích nebo můžete sami zorganizovat třeba úklid v domě, sousedskou slavnost nebo procházku pejskařů.

Pro výbor SVJ/BD
Aplikace Vám usnadní komunikaci a spolupráci s členy bytových domů. Nabízí komplexní správu SVJ/BD včetně hlídáni katastru, insolvencí a všech zákonných povinností výborů SVJ. Propojí výbor SVJ s členy domu a správcem. Budete mít veškerou agendu a komunikaci na jednom místě a vždy dostupnou.

Pro členy SVJ/BD
Díky aplikaci získáte přehled o dění v domě, rychle a jednoduše zahlásíte závadu nebo havárii. Můžete kdykoliv napsat dotaz na výbor nebo vytvořit anketu. Komunikaci se sousedy budete mít vždy v kapse.

Pro skupiny (třídy, spolky, organizace, sdružení apod.)
Komunikujte snadně a efektivně se členy skupiny kdykoliv a odkudkoliv. Aplikace Vám ulehčí vedení agendy, můžete využít ankety, organizovat akce, sdílet fotografie, mít přehled o členech a chodu Vaší skupiny.

What’s New

Version 1.5

Oprava aplikace pro uživatele s velkým počtem domů

App Privacy

The developer, UX Fans s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like