sousedé.cz 4+

UX Fans s.r.o.

Navrženo pro iPhone

    • Bezplatné

Snímky obrazovky iPhonu

Popis

Mějte dění ve Vašem domě nebo v oblíbené skupině v kapse. Hned se dozvíte o plánovaných akcích nebo můžete sami zorganizovat třeba úklid v domě, sousedskou slavnost nebo procházku pejskařů.

Pro výbor SVJ/BD
Aplikace Vám usnadní komunikaci a spolupráci s členy bytových domů. Nabízí komplexní správu SVJ/BD včetně hlídáni katastru, insolvencí a všech zákonných povinností výborů SVJ. Propojí výbor SVJ s členy domu a správcem. Budete mít veškerou agendu a komunikaci na jednom místě a vždy dostupnou.

Pro členy SVJ/BD
Díky aplikaci získáte přehled o dění v domě, rychle a jednoduše zahlásíte závadu nebo havárii. Můžete kdykoliv napsat dotaz na výbor nebo vytvořit anketu. Komunikaci se sousedy budete mít vždy v kapse.

Pro skupiny (třídy, spolky, organizace, sdružení apod.)
Komunikujte snadně a efektivně se členy skupiny kdykoliv a odkudkoliv. Aplikace Vám ulehčí vedení agendy, můžete využít ankety, organizovat akce, sdílet fotografie, mít přehled o členech a chodu Vaší skupiny.

Novinky

Verze 1.5

Oprava aplikace pro uživatele s velkým počtem domů

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář „UX Fans s.r.o.“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářskou společností.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Více od této vývojářské společnosti

Také by se vám mohlo líbit

Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking