Screenshots

Description

Od dziś rozmawianie ze swoim telefonem to nie szaleństwo - to nauka angielskiego!

Kurs języka angielskiego online Speakingo jest skuteczną metodą nauki angielskiego w domu lub w pracy. W przeciwieństwie do wielu innych metod nauki języka angielskiego online nie owocuje bierną wiedzą, lecz rzeczywiście uczy rozmawiać po angielsku.

Kurs nauki mówienia po angielsku opracowany został w oparciu o popularną metodę bezpośrednią (jej przedstawicielem jest metoda Callana) przez doktora filologii angielskiej Grzegorza Kuśnierza.Wyjątkowy kurs języka angielskiego online Speakingo korzysta z nowoczesnej technologii rozpoznawania mowy, dzięki której możesz rozmawiać po angielsku (na swoim poziomie zaawansowania) z komputerem lub telefonem jak z nauczycielem. Szybka nauka angielskiego polega na mówieniu do mikrofonu pełnych zdań i zadawania pytań, w których niepostrzeżenie zawarta jest cała potrzebna Ci gramatyka. W ten sposób uczysz się poprawnie mówić po angielsku jak dziecko uczące się mówić - nie zastanawia się nad regułkami, po prostu mówi.Program dydaktyczny wykorzystuje 2000 najpopularniejszych angielskich słów, których znajomość pozwala zrozumieć 90% wszystkich konwersacji po angielsku.

Dodatkowo kurs języka angielskiego online Speakingo wykorzystuje haki pamięciowe oraz inteligentny system powtórek, umożliwiające szybką naukę angielskiego.Kurs języka angielskiego online Speakingo to samodzielna nauka angielskiego w domu lub w pracy - możesz uczyć się na telefonie jak i na komputerze. Uczy się swoim tempem kiedy chcesz i jak długo chcesz! 24h na dobę 7 dni w tygodniu!Wypróbuj za darmo i bez żadnych zobowiązań.

What’s New

Version 1.0.4

Poprawiono mechanizm logowania oraz naprawiono najczęściej występujące błędy. Ogólne poprawki stabilności oraz działania aplikacji. Twoja najlepsza aplikacja do nauki angielskiego jest jeszcze lepsza!

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Weissenflatz ,

Doskonały

Po prostu dobra aplikacja dla nauki języku angielskiego

App Privacy

The developer, Grzegorz Kunierz, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like