Stary Sącz - Lewocza 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

„Stary Sącz i Levoča – szlakiem tajemnic” to przewodnik w postaci aplikacji na urządzenia mobilne, przedstawiający najciekawsze zabytki i miejsca warte zobaczenia znajdujące się w jednym z najbardziej urokliwych miasteczek Małopolski – Starym Sączu oraz w Lewoczy leżącej w historycznym regionie Spisz we wschodniej Słowacji. Każdy turysta odwiedzający region znajdzie rozbudowaną bazę gastronomiczną i noclegową, obiekty sportowe i rekreacyjne, punkty informacji turystycznej. Aplikacja jest również zaopatrzona w audio przewodnik, dzięki czemu zwiedzanie będzie nie tylko przyjemne, ale i wygodne.

Dodatkowym atutem aplikacji są propozycje tras – pieszych i rowerowych. Przemierzając je można skorzystać z nawigacji. Ponadto każdy turysta może odkrywać interesujące zakątki Starego Sącza i Lewoczy, biorąc udział w ciekawych grach terenowych, Zagadki, z którymi będą mogli zmierzyć się użytkownicy aplikacji, zostały przygotowane w taki sposób, aby zaciekawić treścią – znajdziemy tu m.in. zagadki tekstowe, quizy i puzzle. Ich różnorodność sprawia, że każda gra jest inna i intrygująca.

Aplikacja przygotowana jest w trzech wersjach językowych – polskiej, słowackiej i angielskiej.

Aplikacja korzysta z usług lokalizacji w tle podczas działania funkcji audioprzewodnik. Aby oszczędzić zużycie baterii wyłącz audioprzewodnik przez wyjściem z aplikacji.

Aplikacja powstała w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska - Słowacja 2014-2020.

What’s New

Version 1.2

Drobne ulepszenia

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Traseo. Szlaki, trasy, mapy
Travel
Galeria Krakowska
Lifestyle
Polskie Trasy
Travel
Tourist routes of Małopolska
Travel
Częstochowa
Travel
Od Bałtyku po Kaszuby
Travel

You Might Also Like

Kinderka
Travel
Time Machine
Travel
PK Orlich Gniazd
Travel
Muzeum Regionalne PTTK Gorlice
Travel
Odkrywaj Szydłów
Travel
Trasy Turystyczne Dopiewo
Travel