iPhone Screenshots

Description

„Stary Sącz i Levoča – szlakiem tajemnic” to przewodnik w postaci aplikacji na urządzenia mobilne, przedstawiający najciekawsze zabytki i miejsca warte zobaczenia znajdujące się w jednym z najbardziej urokliwych miasteczek Małopolski – Starym Sączu oraz w Lewoczy leżącej w historycznym regionie Spisz we wschodniej Słowacji. Każdy turysta odwiedzający region znajdzie rozbudowaną bazę gastronomiczną i noclegową, obiekty sportowe i rekreacyjne, punkty informacji turystycznej. Aplikacja jest również zaopatrzona w audio przewodnik, dzięki czemu zwiedzanie będzie nie tylko przyjemne, ale i wygodne.

Dodatkowym atutem aplikacji są propozycje tras – pieszych i rowerowych. Przemierzając je można skorzystać z nawigacji. Ponadto każdy turysta może odkrywać interesujące zakątki Starego Sącza i Lewoczy, biorąc udział w ciekawych grach terenowych, Zagadki, z którymi będą mogli zmierzyć się użytkownicy aplikacji, zostały przygotowane w taki sposób, aby zaciekawić treścią – znajdziemy tu m.in. zagadki tekstowe, quizy i puzzle. Ich różnorodność sprawia, że każda gra jest inna i intrygująca.

Aplikacja przygotowana jest w trzech wersjach językowych – polskiej, słowackiej i angielskiej.

Aplikacja korzysta z usług lokalizacji w tle podczas działania funkcji audioprzewodnik. Aby oszczędzić zużycie baterii wyłącz audioprzewodnik przez wyjściem z aplikacji.

Aplikacja powstała w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska - Słowacja 2014-2020.

What’s New

Version 1.1.4

Drobne udoskonalenia

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like