iPhone Screenshots

Description

„Stary Sącz i Levoča – szlakiem tajemnic” to przewodnik w postaci aplikacji na urządzenia mobilne, przedstawiający najciekawsze zabytki i miejsca warte zobaczenia znajdujące się w jednym z najbardziej urokliwych miasteczek Małopolski – Starym Sączu oraz w Lewoczy leżącej w historycznym regionie Spisz we wschodniej Słowacji. Każdy turysta odwiedzający region znajdzie rozbudowaną bazę gastronomiczną i noclegową, obiekty sportowe i rekreacyjne, punkty informacji turystycznej. Aplikacja jest również zaopatrzona w audio przewodnik, dzięki czemu zwiedzanie będzie nie tylko przyjemne, ale i wygodne.

Dodatkowym atutem aplikacji są propozycje tras – pieszych i rowerowych. Przemierzając je można skorzystać z nawigacji. Ponadto każdy turysta może odkrywać interesujące zakątki Starego Sącza i Lewoczy, biorąc udział w ciekawych grach terenowych, Zagadki, z którymi będą mogli zmierzyć się użytkownicy aplikacji, zostały przygotowane w taki sposób, aby zaciekawić treścią – znajdziemy tu m.in. zagadki tekstowe, quizy i puzzle. Ich różnorodność sprawia, że każda gra jest inna i intrygująca.

Aplikacja przygotowana jest w trzech wersjach językowych – polskiej, słowackiej i angielskiej.

Aplikacja korzysta z usług lokalizacji w tle podczas działania funkcji audioprzewodnik. Aby oszczędzić zużycie baterii wyłącz audioprzewodnik przez wyjściem z aplikacji.

Aplikacja powstała w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska - Słowacja 2014-2020.

What’s New

Version 1.1.4

Drobne udoskonalenia

Information

Seller
Amistad Spolka Z Ograniczonia Odpowiedzialnoscia
Size
67.9 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Polish, Slovak

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like