strefakursów.pl 4+

Lukasz Sleboda

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

UCZ SIĘ GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ
Teraz dzięki naszej aplikacji mobilnej możesz jeszcze wygodniej korzystać ze wszystkich swoich szkoleń na smartfonach i tabletach. Po prostu zaloguj się używając swoich danych i zacznij uczyć się również na urządzeniach mobilnych!

Dzięki aplikacji możesz:
* oglądać wszystkie zakupione szkolenia
* śledzić swoje postępy w nauce
* kontynuować naukę od momentu, w którym skończyłeś
* rozwiązywać zadania testowe
* dodawać lekcje do ulubionych
* tworzyć notatki

DLA KOGO JEST TA APLIKACJA?
Aby skorzystać z aplikacji musisz posiadać konto na platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Możesz je łatwo założyć dokonując zakupu dowolnego kursu na naszej stronie. strefakursow.pl to świetnie miejsce, jeżeli chcesz nauczyć się tworzenia stron internetowych, opanować programowanie, edycję fotografii, obróbkę wideo, modelowanie 3D, zacząć swoją przygodę z e-marketingiem czy zdobyć wiedzę i umiejętności z wielu innych dziedzin.

POMÓŻ NAM ULEPSZYĆ APLIKACJĘ!
Podczas korzystania z aplikacji napotkałeś na błąd? Zamiast wystawiać niską ocenę, napisz nam konkretnie co było nie tak i pozwól nam to naprawić! W kolejnych aktualizacjach będziemy konsekwentnie wdrażać poprawki i dodawać nowe funkcje, tak aby z aplikacji korzystało Ci się jak najwygodniej! Podziel się z nami swoją opinią i wskazówkami, pisząc na dev@strefakursow.pl.

What’s New

Version 1.6.9

Jak to mówią, słuchamy Waszych potrzeb i uwag (ale bez obaw, nie podsłuchujemy! To tylko metafora!). Zdaliśmy sobie sprawę, że nasz stary system logowania i zakładania kont w aplikacji mobilnej był tak uciążliwy, jak szukanie parkingu w centrum miasta w godzinie szczytu.

W końcu przyszedł czas na zmiany! Tak, to prawda! Wreszcie, logowanie nie będzie wymagało od Was umiejętności hakera, ani nie będziemy was męczyć jak ciągły telemarketer. Od teraz, będziecie mogli założyć konto i zalogować się za pomocą swoich ulubionych portali społecznościowych, jak Google i Facebook - dokładnie tak jak na naszej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że po pobraniu tej aktualizacji nie będziecie już musieli wzdychać patrząc z zazdrością na inne aplikacje mobilne.

Tymczasem my wracamy do pracy nad kolejnymi ulepszeniami, a Wam życzymy owocnej nauki!

App Privacy

The developer, Lukasz Sleboda, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education