iPhone Screenshots

Description

This application is joining volunteers who give free private online English conversation lessons with Turkish girl students in need. For the full list of services offered, please visit www.guclukizlar.com or Instagram page @bizguclukizlariz

Bu uygulama, ihtiyaci olan Turk kiz ogrencilere ucretsiz online olarak Ingilizce konusma dersi veren gönüllülerle ogrencileri bir araya getiriyor. Sunulan hizmetlerin tam listesi için lütfen www.guclukizlar.com adresini veya Instagram sayfasını @bizguclukizlariz adresini ziyaret edin.

What’s New

Version 1.6.3

Better user experiment

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

tracy_1310 ,

Harika bir proje ve uygulama

Güçlü Kızlar uygulamasını gönüllü olarak 1 yıldır kullanıyorum. Uygulamayı sık sık güncelliyor ve düzenli olarak hataları fixliyorlar. Harika bir sosyal sorumluluk projesi. İngilizce öğrenmek isteyen herkese öneririm. Eğer haftada bir 1 saatinizi İngilizce öğretmek için ayırmak isterseniz Strong Girls doğru adres diyebilirim :)

App Privacy

The developer, Tuba Tangulu, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like