iPhone Screenshots

Description

Tekstil ve hazır giyim sanayi gelişmekte olan ülkelerin ekonomisinde lokomotif bir sektör konumundadır.Sektörde emeğin yoğun bir şekilde yer alması istihdam sorununa da oldukça önemli bir katkı sağlamaktadır. Diğer yandan günümüz dünyasının canlıların en temel ihtiyacı olan beslenme ve barınmanın yanında şık ve farklı giyinmeyi de insanoğlunun karşısına temel bir ihtiyaç olarak çıkarması, bu sektörün her geçen gün daha da büyümesine ve gelişmesine neden olmaktadır.

Tüm bu dinamikler dahilinde Su Boutique, özellikle iş ve sosyal yaşam içerisinde geçmiş yıllara oranla çok daha fazla yer edinen kadınlarımızın giyim ihtiyaçlarını kaliteli, güvenilir ve ekonomik bir şekilde karşılamalarını sağlamak ve bu alanda öncü ve önerilen bir şirket oluşturmak amacıyla 20.11.2017 tarihinde Bursa/Nilüfer/Özlüce’de hizmet vermeye başlamıştır.

Su Boutique kurulduğu andan itibaren siz değerli müşterilerimizin duymuş olduğu güven ve desteğiyle her geçen gün büyümeye ve yeni istihdamlar oluşturmaya devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerine güven veren ve bu doğrultuda onlarla uzun vadeli ilişkiler kuran, müşteri ihtiyaç ve memnuniyetini her daim satış kaygısından öncelikli tutan ve onları bu anlayışla yönlendiren, faaliyet alanında lider ve önerilen bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ
Yerel ve Ulusal düzeyde kalıcı olan ve marka değeri oluşturan, iş hacmini sürdürülebilir bir büyüme ile destekleyerek katma değer artışı sağlayan seçkin bir şirket olmak.

Information

Seller
Birsen Meltem Caliskan
Size
39.1 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 11.2 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages
Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like