Summit-Agro Ukraine 4+

SUMMIT-AGRO UKRAINE

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

«САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» – агрохімічна компанія, заснована у 1999 році японською корпорацією SUMITOMO, яка є однією з найбільших мультинаціональних корпорацій світу. Агрохімічний напрям бізнесу корпорації SUMITOMO представлений у 46 країнах світу. Наша компанія входить в групу SUMI AGRO EUROPE, діяльність якої охоплює 19 країн Європи.

Портфоліо «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» нараховує понад 50 засобів захисту рослин провідних японських та європейських виробників, серед яких: гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники, ад’юванти та біопродукти. Нашою метою є надання ефективних рішень для захисту основних сільськогосподарських культур за допомогою комплексних технологій, що поєднують хімічні та біологічні напрямки.

Саме для цього ми створили зручний та доступний мобільний додаток «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН», який дозволить Вам з легкістю знайти всю необхідну інформацію про наші препарати. А наші спеціалісти нададуть кваліфікований супровід у будь-якому регіоні України!

What’s New

Version 3.5.1

Покращена стабільність роботи додатку

App Privacy

The developer, SUMMIT-AGRO UKRAINE, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Business
Business
Business
Business
Business
Finance