Screenshots

Description

Aplikacja mobilna SupermediaGO przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla Abonentów usługi SupermediaGO posiadających aktywne konto w elektronicznym portalu klienta Supermedia (www.portal.supermedia.pl)

SupermediaGO – nowa usługa wraz z aplikacją mobilną dla Abonentów firmy Supermedia

Aplikacja mobilna daje możliwość Abonentom Supermedia oglądanie na smartfonie lub tablecie wybranych kanałów telewizyjnych na żywo. Dzięki nowej usłudze SupermediaGO klienci Supermedia uzyskują dostęp do wybranych kanałów telewizyjnych. Aktualna lista dostępnych kanałów telewizyjnych znajduje się na stronie www.supermediago.pl.

Główne funkcjonalności aplikacji SupermediaGO:
Aplikacja SupermediaGO umożliwia klientowi dostęp do oferty telewizyjnej na trzech urządzeniach mobilnych, którą jednocześnie w tym samym czasie można oglądać na jednym urządzeniu.
Możliwości aplikacji:
- Replay TV - oglądaj w dowolnym momencie program, który był nadawany w ciągu ostatnich 3 dni.
- Catch-Up - funkcja umożliwiająca przesunięcie odtwarzanego programu telewizyjnego do dowolnego momentu wstecz lub w przód.
- Opcja nagrywania programu - możesz włączyć podczas jego oglądania lub zaplanować ją z wyprzedzeniem. Nagranie obejrzysz kiedy chcesz w przeciągu 30 dni.
- Podgląd oferty dostępnych kanałów telewizyjnych bez potrzeby logowania
- Rekomendowane najlepsze audycje telewizyjne, seriale, filmy (zakładka Moje Listy w Menu Głównym aplikacji oznaczone jako Rekomendowane dla Ciebie)
- Proponowane na podstawie statystyk oglądalności najpopularniejsze pozycje programowe (zakładka Moje Listy w Menu Głównym aplikacji oznaczone jako najpopularniejsze kanały)
- Program telewizyjny wraz ze szczegółowymi opisami poszczególnych pozycji programowych dla wszystkich kanałów dostępnych dla użytkownika (zakładka Teraz w TV w Menu Głównym aplikacji)

Więcej informacji o usłudze SupermediaGO na stronie www.supermedia.pl

Dostęp do usługi supermediaGO:
Zamawiając usługę klient otrzymuje dostęp do wszystkich 56 kanałów dostępnych w usłudze SupermediaGO poprzez aplikację mobilna dostępną na platformy systemowe iOS.
Aplikacje dostępne są dla każdego w Apple AppStore. Do pobrania i instalacji aplikacji każdy klient musi posiadać zgodne urządzenie (iOS wersja 8.x lub wyższa) oraz aktywne konto w Portalu klienta Supermedia.
Użytkownik może oglądać dostępne pozycje programowe będąc podłączonym do osiedlowej sieci Internet Supermedia (urządzenia klienta lub urządzenia pośredniczące klienta (routery) mają adresację należącą do sieci osiedlowych Supermedia)(wyłączona z tego jest sieć hotspot TanioNet oraz łącza komercyjne Supermedia).
Aplikacja SupermediaGO jest dostępna dla abonentów usług Internetu Supermedia. Użytkownik musi posiadać aktywną umowę na powyższą usługę.
Z uwagi na ochronę praw i treści nadawanych materiałów aplikacja mobilna działa tylko i wyłącznie na urządzeniach z niemodyfikowanym systemem operacyjnym.
Instalując aplikację SupermediaGO klient Supermedia akceptuje Regulamin usługi supermediaGO.

Aplikację supermediaGO można pobrać bezpłatnie.

Logowanie do usługi supermediaGO:
Warunkiem uzyskania dostępu przez klienta do aplikacji mobilnej SupermediaGO jest posiadanie aktywnego konta w Portalu klienta Supermedia – https://portal.supermedia.pl
Mając aktywna usługę SupermediaGO i znając swój numer klienta (ID Klienta), podany na umowie lub wskazany do wysyłki faktur elektronicznych adres email Abonent Supermedia może założyć konto w Portalu Klienta i uzyskać dostęp do usługi SupermediaGO.
Logowania do aplikacji SupermediaGO odbywa się za pomocą nr klienta jako login oraz hasła takiego samego jak używane w przypadku dostępu do Portalu klienta Supermedia.
Zmiana hasła w Portalu Klienta zmienia hasło w usłudze SupermediaGO.

Dodatkowe informacje zapraszamy na stronę www.supermedia.pl
Regulamin usługi dostępny jest pod adresem: https://supermediago.pl/page/regulamin

What’s New

Version 5.1

strona główna z listami (dla zalogowanego i niezalogowanego);
- przejście z karuzel na stronie głównej do stron np. kategorii seriale, filmów itp.;
- strefa VOD:
* 20 filmów na start;
* sortowanie i filtrowanie filmów;
* obsługa napisów i ścieżek dźwiękowych na playerze;
- listy w wynikach wyszukiwania (podział na powtórki oraz przyszłe audycje);
- ponadto usunięto wiele błędów, które podniosły jakość aplikacji.

App Privacy

The developer, SUPERMEDIA Interactive Sp z o.o, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like