suspilne.tv 4+

UA: PBC

Designed for iPhone

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Відтепер загальнонаціональні телеканали Суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА завжди поруч! У цьому додатку ви знайдете більше інформації про наші проекти та зможете стежити за ефіром онлайн.

UA: ПЕРШИЙ – має покриття більше 97% території України. Ефірне наповнення – це інформаційне мовлення, суспільно-політичні, соціальні, освітні, молодіжні і дитячі програми. Телеканал здійснює трансляції щорічного міжнародного пісенного конкурсу Євробачення, літніх та зимових Олімпійських ігор, а також спортивних чемпіонатів Європи та світу.

UA: КУЛЬТУРА – телеканал про культуру в усіх її проявах і аспектах. В ефірі – новини культури, документальні фільми, трансляції концертів класичної музики й театральних вистав, а також програми, присвячені різним напрямам культурного і суспільного життя – музиці, живопису, театру, літератури, кіно.

What’s New

Version 1.2

Виправлена помилка відображення каналів

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, UA: PBC, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment
Entertainment