Svět ženy 12+

BURDA Media 2000

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Lifestylový měsíčník určený ženám, které si s nadšením užívají života a jsou rády samy sebou. Jeho koncept je unikátní. Čtenářky v něm najdou nejen novinky ze světa módy, kosmetiky a životního stylu, ale také zajímavosti z oblasti bytového designu, cestování a gastronomie. Každý měsíc přináší i rozhovor s oblíbenou českou celebritou, fejetony známých osobností a reportáže odrážející svět, v němž žijeme. Nechybí ani oblíbené příběhy čtenářek a osudy slavných osobností.

Informace o předplatném

V aplikaci klepněte na „Předplatné“. Připraveny jsou varianty na tři měsíce za 1.99€, šest měsíců za 3.99 € a dvanáct měsíců za 6.99 €. Platba je realizována přes váš účet u Apple. Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno 24 hodin před vypršením předplaceného období. Zrušení již existujícího předplatného není možné v průběhu jeho aktivního období. Správu předplatného najdete v iPhone/iPadu v »Nastavení« |»iTunes a App Store« | »Apple ID« a »Předplatné | Spravovat«.

Vydavatel BURDA Praha, spol. s r.o. nabízí výhodné varianty tištěného předplatného www.burda.cz.

Ochrana osobních údajů

Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli BURDA Praha, spol. s r.o., jsou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách, akcích a nabídkách vydavatele. Více na http://eshop.burda.cz/casopisy/svet-zeny/itunes

Platební operace, realizované prostřednictvím App Store (iTunes), jsou provozovány společností Apple Inc. Více na www.apple.com/privacy/.

BURDA Media 2000 Web Site: http://eshop.burda.cz/casopisy/svet-zeny

Svět ženy Support: http://eshop.burda.cz/nejcastejsi-dotazy

What’s New

Version 2.2.0

Oprava chyb

App Privacy

The developer, BURDA Media 2000, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Shopping
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers

You Might Also Like

Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers
Magazines & Newspapers