SW KLID 4+

EASY FM

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

SW KLID je systémem pro přehled a správu požadavků údržbových a úklidových procesů majetku společností.

Aplikace SW KLID umožňuje snadnou a přehlednou evidenci požadavků v rámci facility managementu. Díky tomu zajišťuje vyšší efektivitu při zadávání i řešení požadavků a přispívá tak k vyšší produktivitě práce.

Pro koho je aplikace vhodná?
Pro každou organizaci, která chce mít přehled a klid mezi požadavky pro opravu, úklid a údržbu. S aplikací je možné evidovat stav incidentů. Již se nebude stávat, že někdo ze zaměstnanců zapomene vyřešit nebo nahlásit závadu.
Aplikace je vhodná pro rozlehlé areály i jednotlivé budovy a objekty. Díky intuitivnímu ovládání je nástrojem pro organizace typu hotely, restaurační zařízení, kongresové a konferenční objekty, úklidové firmy a také pro výrobní areály a údržbové společnosti.

Jak aplikace funguje?
Ve webové části aplikace zvolíte jak velký je váš areál (např. Hotel Miramonti). Nastavíte jednotlivé objekty (např. Budova A), počet pater (např. 1. Nadzemní podlaží), názvy místností (např. 101. Pokoj De Luxe) a jednotlivých prvků (např. Podlaha) a případně sub-prvků (např. Plovoucí lehká). Prvky a sub-prvky můžete označit QR kódem.
Nastavte také nejběžnější typy závad (např. Špína na zemi), které uživatelé budou mít k dispozici pro výběr při hlášení požadavku. Pokud se ale vyskytne problém, kterému nebude odpovídat žádná z předem nastavených závad, má uživatel možnost vytvořit vlastní závadu popsáním do pole “Předmět”.

V momentě kdy naleznete problém (např. špinavou podlahu), pomocí QR kódu vyhledejte lokaci, na které se problém nachází, nebo zadejte lokaci ručně přes vyhledávací filtr.

Nahlaste nový požadavek. Zvolte závadu (např. Špína na zemi) nebo popište vlastní závadu do pole Předmět. Zvolte kategorii (např. Údržba), prioritu (např. Nízká) a zadejte popis problému a přidejte fotografie.

Vyřešte požadavek. Incident je možné vyřešit přímo v aplikaci. Uživatel s patřičným oprávněním může zadat popis řešení problému a změnit stav incidentu.

Funkce aplikace
- Hlášení incidentů
- Editace požadavku, měnění stavu a priority
- Řešení incidentů v aplikaci
- Pořízení a uložení fotografií problému
- Vyhledání lokace incidentu pomocí QR kódu nebo ruční vyhledávání pomocí vyhledávacího filtru
- Správa uživatelských oprávnění - pouze uživatel s určitým oprávněním může vyřešit požadavek
- Přehled stavu požadavku a data, kdy byl vytvořený

What’s New

Version 1.13.0

Zohlednění měny podle nastavení společnosti

App Privacy

The developer, EASY FM, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities