iPhone Screenshots

Description

Dzięki aplikacji mobilnej #SR codziennie otrzymujesz nowy, w pełni dopasowany do Twoich potrzeb niepowtarzalny trening funkcjonalny HIIT (High intensity interval Training), który trwa tylko 25 minut. Zawsze znajdziesz chwilę na rozruszanie swojego ciała. Doskonale sprawdza się także jako pobudka - gwarantujemy natychmiastowe pobudzenie od samego rana i energię na cały dzień.

- Treningi HIIT!

Co to? Trening HIIT (High Intensity Interval Training) to intensywny trening interwałowy, czyli program różnorakich ćwiczeń przeznaczony dla osób, które chcą szybko spalić tkankę tłuszczową, poprawić swoją kondycję lub wyrzeźbić mięśnie. Nadaje się dla każdego, więc znajdź jego zalety także dla siebie oraz zbuduj wspaniałą formę wraz z #SR!

Trening HIIT daje trzy razy lepsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej niż ćwiczenia cardio, a dodatkowo, co jest jego niewątpliwą zaletą, wykonanie tego typu treningu zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż standardowe ćwiczenia aerobowe czy trening siłowy.


Tego typu ćwiczenia polegają na bardzo intensywnej pracy, przedzielonej krótkim czasem odpoczynku między seriami, a także duża ilością powtórzeń. Zadania mają na celu rozwój wszystkich partii Twojego ciała.

- Zalety treningów wspólnie z #SR:

1. Skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej – nasze treningi pobudzają Twój metabolizm oraz nawet w trakcie leżenia na kanapie i odpoczynku w Twoim ciele będzie zachodzić proces redukcji tkanki tłuszczowej.

2. Krótki czas treningu – ćwiczenia nie trwają długo, a trenując chociaż trzy razy w tygodniu po stosunkowo krótkim czasie będzie można zauważyć efekty. Przekonaj się na własnym ciele!

3. Prosta forma treningów – ćwiczenia w aplikacji mobilnej #SR odbywają się w trybie „powtarzaj za mną”, więc musisz tylko uważnie obserwować oraz sumiennie powtarzać. Brzmi prosto, prawda?

4. Rzeźbienie Twoich mięśni - redukcja tkanki tłuszczowej, która nie powoduje strat w tkance mięśniowej. Trening HIIT nie powoduje jednoczesnego spalania tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Jest to szczególnie ważne z perspektywy osób, które mają na celu wyrzeźbienie mięśni oraz podniesienie swojej wytrzymałości.

What’s New

Version 1.5

- Muzyka do ćwiczeń
- Onboarding
- bugfix

Information

Seller
BrainCode Sp. z o.o.
Size
20.9 MB
Compatibility

Requires iOS 13.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like