Screenshots

Description

„Szkółkarstwo” to jedyne na polskim rynku i jedno z nielicznych w Europie czasopism poświęconych w całości profesjonalnej produkcji szkółkarskiej. Pierwszy numer ukazał się w 1993 roku, a w ubiegłym nasz dwumiesięcznik obchodził 20-lecie swojej działalności.

Tematyka „Szkółkarstwa” obejmuje zarówno rośliny ozdobne (byliny, krzewy oraz drzewa), jak i sadownicze (drzewa i krzewy owocowe, truskawki): możliwość uprawy różnych gatunków i odmian w Polsce, metody ich rozmnażania oraz produkcji w szkółkach czy ochrony przed chorobami i szkodnikami. W każdym numerze znajdą Państwo relacje z gospodarstw i najważniejszych szkółkarskich wystaw, targów i spotkań, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, na których obecni są nasi redaktorzy. Nie brakuje także opisów ciekawych, rzadko spotykanych w szkółkach gatunków. W ostatnich latach dużo miejsca poświęcamy też handlowi roślinami, trendom w ich sprzedaży i marketingu czy sposobom pakowania oraz etykietowania.

Nasz zespół stanowią doświadczeni redaktorzy od lat związani z branżą szkółkarską, pracownicy uczelni wyższych, instytutów badawczych i firm związanych z branżą ogrodniczą (specjaliści w danej dziedzinie), a także sami szkółkarze. Nad poprawnością merytoryczną tekstów czuwają dr hab. Piotr Muras, prof. UR oraz dr Kazimierz Ścibisz.

Czasopismo „Szkółkarstwo” jest też dostępne poprzez roczną subskrypcję. Subskrybenci otrzymują dostęp do najnowszych wydań czasopisma w trakcie trwania subskrypcji. Otrzymują też dostęp do archiwalnych numerów.

Roczna auto-odnawialna subskrypcja - 19,99 €

Opłata jest pobierana przez iTunes po potwierdzeniu zakupu przez użytkownika.
Subskrypcja odnawia się automatycznie, chyba że użytkownik zrezygnuje z jej przedłużania, nie później jednak niż na 24 godziny przed upływem bieżącego okresu subskrypcji.
Opłata za przedłużenie subskrypcji zostanie pobrana z konta użytkownika w ciągu 24 godzin przed upływem bieżącego okresu subskrypcji.
Użytkownik może wyłączyć automatyczne odnawianie za pomocą ustawień w swoim koncie iTunes
Użytkownik nie może zrezygnować z już wykupionej subskrypcji

Polityka prywatności oraz regulamin:
http://www.plantpress.pl/polityka-prywatnosci,82.html

Zapraszam do lektury
Wojciech Górka
Redaktor naczelny

What’s New

Version 1.0

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

App Privacy

The developer, Plantpress Sp. z o.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like