Szlak Karola Wojtyły 4+

3Step sp. z o.o.

    • Free

Screenshots

Description

Aplikacja mobilna "Szlak Karola Wojtyły" to audio-przewodnik prowadzący po wadowickim szlaku, który łączy 13 obiektów związanych z młodością Karola Wojtyły.

Aplikacja została przygotowana w 6 wersjach językowych – polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim oraz francuskim. Przewodnik działa w oparciu o geolokalizację i daje możliwość wyznaczenia trasy do konkretnego punktu, a kiedy już miejsce zostaje odwiedzone aplikacja automatycznie odtwarza komentarz audio.

Poszczególne punkty zostały dodatkowo zilustrowane zdjęciami i opisami. Cała aplikacja została wzbogacona o takie informacje jak historia Wadowic, lista Świętych i znanych ludzi związanych z Wadowicami oraz galerię zdjęć i filmów z Janem Pawłem II.

Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.

What’s New

Version 1.7

Aplikacja „‚Szlak Karola Wojtyły” uzyskała nową funkcję foto budki. Funkcja ta umożliwia użytkownikom zrobienie zdjęcia z wykorzystaniem nakładki nastoletniego Karola Wojtyły. Dodatkowo, można edytować zdjęcie z galerii dodając do niego przedmiotową nakładkę. Do wyboru są dwie nakładki młodego Karola w wersji rysunkowej - cała postać oraz od pasa w górę. Zdjęcie można udostępnić na zewnątrz aplikacji np. na portalach społecznościowych.
Trasa Szlaku została rozszerzona o dodatkowy punkt na trasie. Ponadto, dodano nowe opisy i nagrania dla punktów na trasie szlaku.

App Privacy

The developer, 3Step sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Travel
Travel
Utilities
Travel
Travel
Travel

You Might Also Like

Travel
Travel
Navigation
Travel
Travel
Travel