iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

TIRPORT KURUMSAL

TIRPORT; Yük Verenleri ve Lojistik Firmaları, geliştirdiği yeni nesil dijital platformunda, akıllı telefonlarda ve tabletlerde bir araya getirmektedir.

Kamyoncular akıllı telefonlarına yükledikleri “TIRPORT” uygulamasıyla sisteme “ücretsiz” olarak üye olabilmektedir.

YÜK VERENLER ise doğrudan web üzerinden veya Ipad TIRPORT Uygulamasını ücretsiz indirerek, resmi belgelerinin onaylanmasıyla birlikte sisteme üye olabilmektedir.

Geleneksel nakliye süreçlerinde, yükün sahibi olan fabrikalar, ithalat ve ihracatçılar, irsaliyesini verip yükü kamyona yükledikten sonra yük hedefe ulaşıncaya kadar yük ile teması kesilirdi. Bu süreç kötü niyetli kişilerin istismarına son derece açık bir sistemdi.

Bu takipsiz yapıdan hem yük sahibi ithalatçı, ihracatçı; hem yük sahibine hizmet veren nakliyeci; hem de işini sorumlulukla yapan güvenilir kamyoncular zarar görmektedir.

TIRPORT, geliştirdiği çok boyutlu taşıma güvenliği sistemi ile yükün kamyona yüklenmesinden hedefe sağlıklı bir şekilde ulaştırılmasına kadar olan tüm süreci gerçek zamanlı ve konum tabanlı olarak anlık takip edilebilmesine imkan vermektedir.

Geleneksel lojistik sisteminde yükünü teslim ettikten sonra onu takip edemeyen Yük Sahibi, artık yükünü taşıttığı anlaşmalı nakliyecisini TIRPORT’un CRM ve ERP altyapısını kullanarak gerçek zamanlı ve konum tabanlı olarak bire bir takip edebilecek, irsaliye ve onaylarını, fatura akışını sistemden izleyebilecektir.  

Yük sahibi; fabrika, ithalatçı, ihracatçı ve Nakliye Firmaları;
Yükünün ne zaman ve nereden alındığını
Yolda anlık olarak nerede olduğunu
Yükünün yoldaki gecikme durumunu
Yükün ne zaman hedefe varması gerektiğini
Gerektiğinde şoföre nasıl ulaşabileceğini
bir tıkla kendine özel CRM & ERP ekranlarından canlı olarak izleyebilecek, kayıt altına alabilecek ve işlerini güvenle yürütebilecektir. 
Her türlü sorunda 7/24 TIRPORT Çağrı Merkezi’nden (0850 TI R P O R T) destek alabilecektir.

Detaylar için www.tirport.com
Tanıtım Filmi : https://youtu.be/YpWndxeowAY

Yenilikler

Sürüm 1.4.1

-iyileştirmeler ve geliştirmeler yapıldı

Uygulama Gizliliği

GRN LOJISTIK TEKNOLOJILERI ANONIM SIRKETI adlı geliştirici, uygulamanın gizlilik politikasına göre verilerin aşağıda açıklandığı gibi işlenebileceğini bildirdi. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Sizinle İlişkilendiri­len Veriler

Şu veriler toplanabilir ve kimliğinizle ilişkilendirilebilir:

  • Konum
  • Kişi Bilgileri
  • Kullanıcı İçeriği
  • Kimlik Tanıtıcılar
  • Tanılar

Gizlilik uygulamaları, kullandığınız özellikler veya yaşınız gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıntılı Bilgi

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz