iPad Screenshots

Description

TIRPORT KURUMSAL IPAD UYGULAMASI

TIRPORT; Yük Verenleri ve Lojistik Firmaları, geliştirdiği yeni nesil dijital platformunda, akıllı telefonlarda ve tabletlerde bir araya getirmektedir.

Kamyoncular akıllı telefonlarına yükledikleri “TIRPORT” uygulamasıyla sisteme “ücretsiz” olarak üye olabilmektedir.

YÜK VERENLER ise doğrudan web üzerinden veya Ipad TIRPORT Uygulamasını ücretsiz indirerek, resmi belgelerinin onaylanmasıyla birlikte sisteme üye olabilmektedir.

Geleneksel nakliye süreçlerinde, yükün sahibi olan fabrikalar, ithalat ve ihracatçılar, irsaliyesini verip yükü kamyona yükledikten sonra yük hedefe ulaşıncaya kadar yük ile teması kesilirdi. Bu süreç kötü niyetli kişilerin istismarına son derece açık bir sistemdi.

Bu takipsiz yapıdan hem yük sahibi ithalatçı, ihracatçı; hem yük sahibine hizmet veren nakliyeci; hem de işini sorumlulukla yapan güvenilir kamyoncular zarar görmektedir.

TIRPORT, geliştirdiği çok boyutlu taşıma güvenliği sistemi ile yükün kamyona yüklenmesinden hedefe sağlıklı bir şekilde ulaştırılmasına kadar olan tüm süreci gerçek zamanlı ve konum tabanlı olarak anlık takip edilebilmesine imkan vermektedir.

Geleneksel lojistik sisteminde yükünü teslim ettikten sonra onu takip edemeyen Yük Sahibi, artık yükünü taşıttığı anlaşmalı nakliyecisini TIRPORT’un CRM ve ERP altyapısını kullanarak gerçek zamanlı ve konum tabanlı olarak bire bir takip edebilecek, irsaliye ve onaylarını, fatura akışını sistemden izleyebilecektir.  

Yük sahibi; fabrika, ithalatçı, ihracatçı ve Nakliye Firmaları;
Yükünün ne zaman ve nereden alındığını
Yolda anlık olarak nerede olduğunu
Yükünün yoldaki gecikme durumunu
Yükün ne zaman hedefe varması gerektiğini
Gerektiğinde şoföre nasıl ulaşabileceğini
bir tıkla kendine özel CRM & ERP ekranlarından canlı olarak izleyebilecek, kayıt altına alabilecek ve işlerini güvenle yürütebilecektir. 
Her türlü sorunda 7/24 TIRPORT Çağrı Merkezi’nden (0850 TI R P O R T) destek alabilecektir.

Detaylar için www.tirport.com
Tanıtım Filmi : https://youtu.be/YpWndxeowAY

What’s New

Version 1.4

-iyileştirmeler ve geliştirmeler yapıldı

App Privacy

The developer, GRN LOJISTIK TEKNOLOJILERI ANONIM SIRKETI, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like