iPhone Screenshots

Description

T24 iPhone uygulaması yayında, ücretsiz indirin

Bağımsız internet gazetesi T24 iPhone uygulamasıyla da yayına başladı. App Store'dan ücretsiz indirebileceğiniz uygulamayla; son dakika gelişmelerine, siyasetten spora, ekonomiden dış politika ve sanata Türkiye ve dünya gündemine ilişkin olarak T24'ün bütün haber, yorum, analiz ve videolarına erişebilirsiniz.

iPhone uygulaması, T24'ün genel planlamasıyla uyumlu bir şekilde, kullanımda büyük bir kolaylık sağlayan son derece sade bir tasarımla hazırlandı.

Haberciliğin önüne hiçbir görüş ve inancı koymayan yayın politikası, dosyaları, söyleşileri, önde gelen yorumcu ve analistlerden oluşan yazar kadrosuyla Türkiye'nin en güvenilen az sayıdaki haber mecrası arasında bulunan T24, iPhone uygulamasıyla da okurlarının karşısına çıkıyor.

T24 iPhone uygulamasında;

- Siyasetten spora, ekonomiden dış haberlere, sanattan sosyal güvenliğe, teknolojiden eğitim ve magazin dünyasına uzanan hayatın bütün alanlarına ilişkin bütün güncel gelişmeleri, son dakika bildirimlerinin de eşliğine okuyabilirsiniz.

- T24'ün, haber siteleri arasındaki en geniş ekibi oluşturan güçlü yazar ve analist kadrosunun yazılarını takip edebilirsiniz.

- Hava durumunu anlık ve gelecek tahminleriyle izleyebilirsiniz.

- Döviz kurlarını anlık verilerle görebilirsiniz.

T24, okur bildirimlerini de düzenli takip ederek, değişen koşullar ve teknolojinin sağladığı olanaklar çerçevesinde T24 iPhone uygulamasını güncelleyecek, sürekli geliştirecek.

T24 ile gündemi daha doğru ve hızlı izlemek için iPhone uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

What’s New

Version 2.0.4

T24 uygulamasını geliştirmeyi sürdürüyoruz.

T24 iPhone uygulamasının yeni versiyonunda, kullanıcı kolaylığına ilişkin yeni düzenlemelerin yanı sıra yeni özel içeriklerimizi bulacaksınız. Türkiye’nin ilk online pazar yayını olan T24 PAZAR ve yayın dünyasına dair dosyalar, söyleşiler ve kritikleri okuyabileceğiniz KİTAP24 içeriklerimiz ile özel video kategorilerimizi T24 iPhone uygulamasında takip edebileceksiniz.

Yeni uygulamamızı değerlendirebilir, önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

bilgi@t24.com.tr

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
6 Ratings

6 Ratings

yzrczr ,

En Iyi Haber Uygulamasi Sayilir

Surekli takip ettigim tek haber uygulamasi. Cozunurluk sorunu vardi bir onceki iOS versiyonunda ama guncelleyince o da duzeldi. Eskisi kadar cesur olamadiginiz icin 4 yildiz veriyorum. Normalde cesaret eksikligi benim icin daha onemlidir ama gunumuz Turkiyesinde anlasilabilir bi sey.

gnltsemre ,

Hate full page ads/videos!!!

Please use a fair amount of ads on your app. I don’t want to wait 10seconds of stupid ad video to read an article!!!

Nnnooo!! ,

iOS 11 uyumlu degil acilmiyor

iOS 11 uyumlu degil acilmiyor

Information

Seller
Tempo24 Basin Yayin Produksiyon Limited Sirketi
Size
50.5 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Turkish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© T24
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like