iPhone Screenshots

Description

OY VE ÖTESİ TÜM SEÇMENLERİ SEÇİM SÜRECİNE KATKI SAĞLAMAYA ÇAĞIRIYOR

T3 tutanak Gönder ile seçim sürecini kontrol et, ihlalleri bildir, tutanak görüntüsünü çek gönder!

TÜRKİYE T3 TUTANAK GÖNDER İLE SEÇİM GÜVENLİĞİNİ SAĞLIYOR!
31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlerde oy verdiğiniz ve/veya görev aldığınız sandığın tutanağını T3 Tutanak Gönder uygulaması ile T3 (Türkiye tutanak Teyit) sistemine aktarın ve sonuçların kontrol edilmesini sağlayın!

"T3 TUTANAK GÖNDER"DE NE VAR VE HANGİ ÖZELLİKLER EKLENDİ?
"Süreç Kontrolü" ile sabah sayım öncesi ve akşam sayım sonrası yapılması gerekenlerin takibi kolaylaştırıldı.

Örneğin sabah oy verme öncesi hazırlık sürecinde yapılması gereken adımların yapılıp yapılmadığı takip edilip, raporlanabilecek. Oy verme sırasında ve sayım sürecinde yaşanabilecek ihlaller anında bildirilebilecek.

Süreç Kontrolü'nde anlık değişiklikler yapılması ve duruma özel anketler gönderilmesi de mümkün olacak. Örneğin referandumda yaşanan mühürsüz pusula gibi bir sorunla karşılaşıldığında, sorunun hangi bölgelerde ne sıklıkla yaşandığı konusunda hızlıca bilgi alınabilecek ve partiler, barolar ve Oy ve Ötesi ekipleri bilgilendirilerek harekete geçirilebilecek.

Ayrıca, Oy ve Ötesi'nin çağrı hattına ve tüm Türkiye'deki ilçe seçim kurullarının telefon numaralarına "Önemli Telefon Numaraları" bölümünden kolaylıkla ulaşılabilecek.

"SEÇİM BİLGİ BANKASI" İLE HER ŞEY ELİNİZİN ALTINDA
T3 Tutanak Gönder'in güçlendirilen önemli bölümlerinden biri de "Seçim Bilgi Bankası". Uygulamayı indiren herkes; Oy ve Ötesi müşahit eğitimi videolarına, eğitim dokümanına, pratik gönüllü rehberine, seçim genelgesine ve olası ihlaller gerçekleştiğinde kullanılabilecek örnek şikâyet dilekçelerine ulaşabilecek.

TUTANAĞIN FOTOĞRAFINI ÇEKİN!
İstenen şartları sağlayacak şekilde resmi ve ıslak imzalı sandık sonuç tutanağının fotoğrafını uygulama ile çekin ve gönderin. Seçim güvenliğine katkıda bulunmak bu kadar basit!

T3 SİSTEMİNE GİRİP SONUÇLARI TEYİT EDİN
Fotoğrafı gönderdikten sonra seçim akşamı bilgisayar başında T3 üzerinden sonuçların teyit edilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

What’s New

Version 2.0

Performans iyileştirmeleri yapıldı, bazı hatalar giderildi.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
4 Ratings

4 Ratings

Information

Seller
Halil Bilir
Size
13.8 MB
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like