Takimi 17+

TV image s.r.o.

Designed for iPhone

  • Free
  • Offers In-App Purchases

iPhone Screenshots

Description

Takimi je první česká seznamovací aplikace, která ti pomůže sebrat odvahu k prvnímu oslovení. Oslovit můžeš kohokoli, kdo se pohybuje v tvém blízkém i vzdáleném okolí. Jediné, co k tomu potřebuješ je chytrý mobilní telefon.
Zakládáme si na tom, že seznamování online nemá být příliš odlišné od toho tradičního. Každý vztah začíná jinak a má vlastní pravidla, první kontakt by ale měl být romantický a provázaný vážným zájmem. Ve chvíli, kdy oslovující zájem projeví, druhá strana by si měla připadat výjimečně. Taky ti to na jiných seznamkách chybí?
V Takimi můžeš anonymně procházet všechny profily ve vzdálenosti, do které jsi ochotný dojet na rande. Každý den tak možná narazíš na desítky známých tváří, kolem kterých procházíš na ulici. Kromě aktuální polohy můžeš hledat na základě pohlaví, věku a zájmů. Stojí ti však za to je oslovit?
Takimi si nestrhává žádné měsíční poplatky. Jediné, za co platíš, je první zpráva profilu, který jsi zatím neoslovil. Pokud ti protistrana odpoví, všechny další zprávy jsou zdarma. Odliš se od ostatních a vyslov se jasně.

Důvěryhodnost

Aplikace Takimi si zakládá na důvěře, proto ti po přihlášenínevytváříme žádný profil dohledatelný na internetu. Nikdo neuvidí tvoje telefonní číslo ani e-mail, pod kterými se do Takimi přihlašuješ. Své údaje navíc neposkytuješ žádné velké zahraniční společnosti, protože Takimi vzniklo v Česku.

Na tvém profilu Takimi budou pouze ty informace, které tam doplníš. Ostatní uživatelé uvidí pouze tvé jméno nebo přezdívku. Tvůj e-mail, telefonní číslo i sociální sítě zůstanou skryty. Při registraci musíš vyplnit telefonní číslo a e-mail jen proto, abychom si ověřili, že jsi to skutečně ty. Takimi s těmito údaji nijak dále nenakládá.

Jak to funguje?

Takimi ti hledá ženy nebo muže podle zvoleného věku, zájmů a vzdálenosti od tvojí aktuální polohy. Nastavit si taky můžeš hledání v širší vzdálenosti od místa, kde se právě nacházíš. Snadněji tak oslovíš ženy a muže, které zatím vůbec neznáš nebo jsi s nimi v minimálním kontaktu. A až se domluvíte na rande, nemusíš cestovat daleko!

Speciality Takimi
Zdarma 1 nové oslovení ihned po registraci.
Díky tlačítku Teď tvůj profil přeskočí všechny ostatní a bude se zobrazovat na předních pozicích.
Získej BONUS - DÁREK každý měsíc 3x nové oslovení ZDARMA.
Nestyď se být na seznamce Takimi. Můžeš si zablokovat až 3 telefonní čísla, která tvůj profil nikdy nenajdou.
Hledáš někoho, kdo není z tvého města? Pak stačí si správně nastavit vzdálenost od svého města.

Contact Information: Albert Klačka, +420 775 724 091, email: seznamka@takimi.cz

Více informací o Takimi najdete na: https://www.takimi.cz.
Obchodní podmínky: https://www.takimi.cz/obchodni-podminky
Ochrana osobních údajů: https://www.takimi.cz/ochrana-osobnich-udaju

App Privacy

The developer, TV image s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Location
 • Contact Info
 • User Content
 • Identifiers
 • Sensitive Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking
Social Networking