Screenshots

Description

Tek tuşla çek sorgulayabilir, saniyeler içinde sonucu görebilirsiniz.
Çekinizin finansmana uygunluğunu ve risk durumunu anında görüntüleyebilirsiniz, operasyonel risklerinizi azaltabilirsiniz. Karmaşık finansal raporları analiz etmeye çalışmak yerine Tam’a Sor desteği ile çekin risk durumunu test edebilirsiniz. Çeklerinizin dolaşımda olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz.Şubeye gitmeden anında ön onay bilgisine ulaşabilir, zaman kazanabilirsiniz. Ön onay sonucuna göre faktoring işlemlerinizi Tam Faktoring ile gerçekleştirebilirsiniz.
Tam’a Sor ile çekinizi sorgulayın, işinizi her zaman sağlama alın.
Tek tuşla anında çek sorgulama dönemi, Tam’a Sor ile başlıyor. Artık çek raporu, risk raporu gibi detaylı bilgileri analiz etmeye çalışmanıza gerek yok. Güçlü skorlama tecrübemizle 1000’e yakın kriteri inceleyerek yüksek doğruluk payıyla çekinizin riskini ve finansmana uygunluğunu değerlendirip size anında dönüş yapıyoruz.
Türkiye'de bir ilk olan Tam'a Sor uygulaması, çek sorgusu dışında kayıtlı çeklerinizi ve sorgulanmamış çeklerinizi de görmenizi sağlar. Aynı zamanda, paket satın alarak avantajlı sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

What’s New

Version 2.1

Auto login güvenik Güncellemesi yapıldı
Qr Kod okuma hızı artırıldı

Information

Seller
TAMFAKTORING ANONIM SIRKETI
Size
17.2 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like