Tamfaktoring Tamasor 4+

TAMFAKTORING

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Tek tuşla çek sorgulayabilir, saniyeler içinde sonucu görebilirsiniz.
Çekinizin finansmana uygunluğunu ve risk durumunu anında görüntüleyebilirsiniz, operasyonel risklerinizi azaltabilirsiniz. Karmaşık finansal raporları analiz etmeye çalışmak yerine Tam’a Sor desteği ile çekin risk durumunu test edebilirsiniz. Çeklerinizin dolaşımda olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz.Şubeye gitmeden anında ön onay bilgisine ulaşabilir, zaman kazanabilirsiniz. Ön onay sonucuna göre faktoring işlemlerinizi Tam Faktoring ile gerçekleştirebilirsiniz.
Tam’a Sor ile çekinizi sorgulayın, işinizi her zaman sağlama alın.
Tek tuşla anında çek sorgulama dönemi, Tam’a Sor ile başlıyor. Artık çek raporu, risk raporu gibi detaylı bilgileri analiz etmeye çalışmanıza gerek yok. Güçlü skorlama tecrübemizle 1000’e yakın kriteri inceleyerek yüksek doğruluk payıyla çekinizin riskini ve finansmana uygunluğunu değerlendirip size anında dönüş yapıyoruz.
Türkiye'de bir ilk olan Tam'a Sor uygulaması, çek sorgusu dışında kayıtlı çeklerinizi ve sorgulanmamış çeklerinizi de görmenizi sağlar. Aynı zamanda, paket satın alarak avantajlı sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

What’s New

Version 3

Güvenlik Güncellmeleri ve Tam Finans Geçişi Yapıldı

App Privacy

The developer, TAMFAKTORING, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance