Tarsim Mobil 4+

TARIM SİGORTALARI HAVUZ İŞLETMESİ A.Ş.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

"TARSİM Mobil" ile zaman ve mekan fark etmeksizin kurumumuz ve sunduğumuz hizmetlere ilişkin en son gelişmelere, bilgilere ve istatistiksel verilere her zaman ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca tüm tarım sigortası branşları için "Poliçe Sorgulama" ve "Hasar İhbar" kısımlarından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sade tasarımı, rahatlıkla kullanılabilen menüsü ve zengin içeriğiyle siz kullanıcıların, günlük iş süreçlerine dahil olan "TARSİM Mobil" ile bilgiye anında ulaşmanızı ve hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Uygulama hakkında bilgi almak için 0850 250 82 77 numaralı Çağrı Merkezimiz veya https://www.tarsim.gov.tr ’de yer alan "Bilgi Formu" aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

What’s New

Version 2.1.2

Tarsim Mobil uygulamamızı, siz değerli üreticilerimiz ve paydaşlarımızın, talepleri ve gelişen teknolojiler doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu güncelleme ile birlikte;

• İşletmelere ait kullanıcı girişi yapılabilmesi için yetkili kişi tanımlaması gerekmektedir.
• Büyükbaş ve küçükbaş hasar ihbarlarında karşılaşılan hata giderilmiştir.
• 2022 yılı üretim verileri uygulamaya eklenmiştir.
• Poliçe görüntüleme, hayvan listeleme, hasar ihbarı ve hasar durumu görüntüleme ekranlarında performans iyileştirmeleri yapılmıştır.
• Uygulama ekranlarındaki bazı tasarımsal hatalar giderilmiştir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

App Privacy

The developer, TARIM SİGORTALARI HAVUZ İŞLETMESİ A.Ş., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Productivity
Business
Finance
Productivity
Business
Business