Screenshots

Description

Tasarım Yayın Grubu tarafından 27 yıldır aralıksız yayınlanan Tasarım Dergisi, her sene 10 sayı çıkararak bugüne kadar yaklaşık üç bine yakın projeye ev sahipliği yaptı.

1989 yılından beri sürekli kendini yenileyen, günü yakalayan ve disiplinlerarası kimliğini koruyan Tasarım Dergisi, her ay belirlediği farklı bir temadan yola çıkıyor. Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanan dergi, hızla değişen toplum ve kültür birikimlerini, çağın okuruna aynı dinamizmle sunmaya devam ediyor.

Tasarım Dergisi’ni oluşturan sadece kendi bünyesindeki ekip değil; onu farklı kılan, sektör temsilcilerinin, mimarların, öğrencilerin ve birçok kesimden insanın da bu üretime katılımı. Sektörün ihtiyaç duyduğu konulardan oluşan dergi, okurların arzu ve isteklerine daha da fazla karşılık verebilme arayışıyla yoluna devam ediyor. Zengin proje içeriği sayesinde profesyonellere hitap eden Tasarım Dergisi, eğitimcilerin katkısıyla üniversitelerde önerilmiş bir kaynak haline gelmiş durumda. İçeriğinde yarışmalara da yer verilen dergi, daima en özgün, en yaratıcı çalışmaların peşinde koşuyor. Mimarlık, iç mimarlık ve endüstriyel tasarım alanında, yayınladığı projeler sayesinde tasarımcılar ile tasarım dünyası arasında da bir köprü işlevi gören Tasarım Dergisi, mimarlık dünyasının her yönünü gözler önüne seriyor.

Tasarım Dergisi’nin sayfaları arasında görsel bir yolculuğa çıktığınızda; mimarlar, iç mimarlar ve tasarımcılar için kapsamlı bilgi akışını, yerli ve yabancı projelerin çizim ve fotoğrafları, tasarımcı profili, kişiler, kurumlar ve mekanlar, kentsel tasarım, çevre sorunları ve mimarlık tarihi, akademik makaleler, gözlem & yorumlar, öğrenci projeleri, restorasyon ve peyzaj, mobilya tasarımı, endüstri ürünleri tasarımı, görsel sanatlar, detay ve yapı malzemeleri, Türkiye ve dünyadan seçilmiş başarılı mimarlık projeleri ve uygulamaları, mimarlık haberleri, yarışma-sergi-seminer haberleri görülüyor.

What’s New

Version 3.8.9

Bu güncelleme çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içermektedir.


Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Uygulamamızda her zaman düzeltmeler ve iyileştirmeler yaparak arada bir AppStore'da size güncellemeler sunuyoruz. Ayarlar > AppStore ve iTunes > Otomatik İndirmeler bölümüne giderek ve Güncellemeler'i açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Diğer yeni özellikler de kullanılabilir hale geldikçe buradan size bildireceğiz!

Information

Seller
DETAY DANISMANLIK BILGISAYAR HIZMETLERI SANAYI VE DIS TICARET A S
Size
18.9 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, German, Turkish

Age Rating
17+
Unrestricted Web Access
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like