Screenshots

Description

Aplikacja jest w fazie stabilizacji, prosimy o wyrozumiałość.

Dzięki aplikacji TAURON Arena Kraków będziesz mógł w łatwy sposób otrzymywać informacje o nowych wydarzeniach oraz być na bieżąco z ważnymi dla Ciebie informacjami dotyczącymi twoich ulubionych koncertów/imprez odbywających się w naszym obiekcie. Dzięki aplikacji będziemy z Tobą od momentu, gdy zdecydujesz się na udział w jednym z dziesiątek wydarzeń organizowanych w hali, aż do zakończenia każdego z nich. Podczas koncertów, festiwali, międzynarodowych imprez sportowych, kongresów i konferencji, pomożemy Ci w dotarciu do TAURON Areny Kraków oraz w znalezieniu wybranego przez Ciebie sektora i miejsca na trybunach. Pokażemy Ci również lokalizację interesujących Cię miejsc w obiekcie (punktów gastronomicznych, szatni, parkingów, toalet).
Baw się, przeżywaj, kibicuj! Resztę zostaw nam!
TAURON Arena Kraków to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie obiekt widowiskowo-sportowy. Położony zaledwie cztery kilometry od Rynku Głównego w Krakowie kompleks składa się z dwóch hal – Areny Głównej i Małej Hali.
TAURON Arena Kraków może pomieścić ponad 20 tys. widzów na trzech poziomach widowni oraz płycie głównej. Możliwość dowolnej konfiguracji widowni, wygodne zaplecze dla sportowców i wykonawców, największy w Europie ekran LED na elewacji, rozbudowane systemy multimedialne i sceniczne, a także dobre warunki akustyczne obiektu to cechy, które spełnią najwyższe wymagania organizatorów.
Wielofunkcyjny charakter obiektu umożliwia rozgrywanie na jego terenie zawodów w 18 dyscyplinach rangi mistrzostw świata. TAURON Arena Kraków to także doskonałe miejsce do organizacji koncertów, wystaw, kongresów i targów. Może być również planem produkcji telewizyjnych, reklamowych oraz wielkich spektakli z udziałem tysięcy widzów. TAURON Areną Kraków zarządza Agencja Rozwoju Miasta S.A. w Krakowie.
Obecna wersja aplikacji daje podstawowe funkcje jak:
- kalendarz imprez
- zakup biletów i miejsc parkingowych
- nawigację do obiektu oraz plan TAURON Areny Kraków
- informacje na temat obiektu
Funkcjonalności te są w tym momencie przez nas rozwijane. Już niedługo będziesz mógł skorzystać z dodatkowych opcji, które ułatwią Ci pobyt w TAURON Arenie Kraków pozwalając w pełni skupić się na emocjach związanych z wydarzeniem.

What’s New

Version 1.2.1

Drobne poprawki.

App Privacy

The developer, MobileMS, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer's privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Seller
MobileMS Michal Stefanski
Size
68.5 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like