Screenshots

Description

Kiekvienas vartotojas parsisiuntęs Kraujo centro programėlę gali užsiregistruoti donorystei.
Tavo kraujas programėlė su registracijos, anketos pildymo ir rezervacijos sistema, kad donoras galėtų užpildyti anketą, užsiregistruoti priėmimui apie paslaugas, matyti savo užsakymų istoriją. Šios programėlės veikimo principas panašus kaip ir veikimas interneto svetainės. Vartotojas suveda savo duomenis, pasirenka norimą dieną ir laukia skambučio dėl laiko patvirtinimo.
Kraujo centro programėlė yra labai patogi, nes nereikia jungtis į interneto svetainę. Norint užsiregistruoti donacijai, tereikia užpildyti anketą per programėlę ir laukti atsakymo. Atsakymas gaunamas SMS pranešimu arba el. laišku apie patvirtintos paslaugos datą ir laiką. Jei registruojatės donacijai pirmą kartą, jums bus atsiunčiama kraujo donorų apklausos anketa, kad būtų įsitikinta, kad Jūs tikrai atitinkate reikalavimus, norint būti kraujo donoru.
Donoras savo registarcijos paskyroje galės matyti savo visas atliktas procedūras ir dienas. Taip pat galės registruotis procedūroms tik atitikus pritaikytų tam tikrų atliekamų procedūrų dažnumą (atliekamų procedūrų ir laikotarpių lentelė).

Information

Seller
Canvas UAB
Size
1.4 MB
Compatibility

Requires iOS 7.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like