Screenshots

Description

Kiekvienas vartotojas parsisiuntęs Kraujo centro programėlę gali užsiregistruoti donorystei.
Tavo kraujas programėlė su registracijos, anketos pildymo ir rezervacijos sistema, kad donoras galėtų užpildyti anketą, užsiregistruoti priėmimui apie paslaugas, matyti savo užsakymų istoriją. Šios programėlės veikimo principas panašus kaip ir veikimas interneto svetainės. Vartotojas suveda savo duomenis, pasirenka norimą dieną ir laukia skambučio dėl laiko patvirtinimo.
Kraujo centro programėlė yra labai patogi, nes nereikia jungtis į interneto svetainę. Norint užsiregistruoti donacijai, tereikia užpildyti anketą per programėlę ir laukti atsakymo. Atsakymas gaunamas SMS pranešimu arba el. laišku apie patvirtintos paslaugos datą ir laiką. Jei registruojatės donacijai pirmą kartą, jums bus atsiunčiama kraujo donorų apklausos anketa, kad būtų įsitikinta, kad Jūs tikrai atitinkate reikalavimus, norint būti kraujo donoru.
Donoras savo registarcijos paskyroje galės matyti savo visas atliktas procedūras ir dienas. Taip pat galės registruotis procedūroms tik atitikus pritaikytų tam tikrų atliekamų procedūrų dažnumą (atliekamų procedūrų ir laikotarpių lentelė).

What’s New

Version 1.0

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

App Privacy

The developer, INTERNETO SVETAINIU DIZAINAS UAB, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like