Taze Çiçek - Çiçek Siparişi 4+

Taze Çiçek İnternet Hizmetleri Limited Şirketi

Designed for iPhone

    • 1.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Taze Çiçek iOS uygulaması yayında! İstanbul'ın en eski çiçek sitesi Tazecicek.com ile hızlıca sipariş vermek için Taze Çiçek iOS uygulamasını da kullanabilir, kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Birbirinden taze çiçek aranjmanlarına, en yeni çiçek sepeti modellerine ve etkileyici hediye çiçek türlerine anında ulaşabilirsiniz.

Kolay Sipariş Adımları

Taze Çiçek iOS uygulamamız ile kolay sipariş adımları sayesinde hızlıca sipariş adımlarını geçebilir, sevdiklerinizi mutlu etmek için sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Video Kart Mesaj Gönderme

Yeni uygulamamız sayesinde oluşturduğunuz siparişleri daha özel kılmak için isterseniz video kart mesajı hazırlayabilir, kendi cümlelerinizle sevdiklerinize ne kadar özel olduklarını hissettirebilirsiniz.

Canlı Haritada Kargo Takibi

Oluşturduğunuz siparişleri takip etmek yeni mobil uygulamamızla çok kolay. Sipariş takiplerinizi canlı harita özelliği ile an ve an takip edebilir, siparişinizin şu an nerede olduğunu anında görebilirsiniz.

Gelişmiş Bildirim Seçenekleri

Sipariş adımları ve çok daha fazla size özel bildirimi uygulamamız sayesinde anında alabilirsiniz. Böylece siparişinizin hazırlık aşamasından teslimatına kadar her anı detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Profil Bilgileri Kaydetme Özelliği

Siparişinizi oluştururken profilinizde adres ve diğer bilgilerinizi kaydedebilir, bundan sonraki siparişlerinizde hızlıca kaydettiğiniz bilgiler doğrultusunda hızlı sipariş oluşturabilirsiniz.

Siz de Taze Çiçek iOS uygulaması ile tanışın, kolay sipariş verme ayrıcalığını doyasıya yaşayın.


Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Taze Çiçek İnternet Hizmetleri Limited Şirketi, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping