Team Pope 4+

TOWARZYSTWO JEZUSOWE PROWINCJA POLSKI POUDNIOWEJ

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Team Pope to propozycja wsparcia Papieża za pomocą aplikacji. Każdego miesiąca Ojciec Święty prosi o wsparcie w konkretnej intencji, dlatego Papieska Światowa Sieć Modlitwy w Polsce przygotowała aplikację, w której sprawdzimy, o co w danym miesiącu prosi Papież - lecz także znajdziemy plany modlitwy, vlogi, podcasty i artykuły.
Treści opracowywane na każdy miesiąc są różne, lecz zawsze odpowiadają intencji papieskiej. W każdy materiale temat, któremu szczególną troskę poświecą Ojciec Święty, będzie rozwinięty przez ludzi na co dzień obecnych w tych przestrzeniach. Skoro telefon stał się nieodłącznym towarzyszem naszego dnia, niech pomoże nam stać się towarzyszem Papieża.
W aplikacji znajdziemy:
- Wyjaśnienie intencji papieskiej – o temacie danego miesiąca opowie im sam papież za pośrednictwem specjalnie przygotowanego wideo przez serwis VaticanNews.
- Plan modlitwy – na każdy miesiąc zaproponujemy użytkownikom trzy różne propozycje modlitewnego wsparcia Papieża. Dostępna będzie modlitwa tradycyjna, modlitwa z patronem miesiąca oraz modlitwa z wyzwaniem.
- Materiały dodatkowe – wokół każdej intencji papieskiej spotykamy się z ciekawymi gośćmi i rozmawiamy na temat, który w danym miesięcy Papież poleca nam do omodlenia. Zapisy rozmów będą dostępne w aplikacji w trzech różnych formach – wideo, podcastu oraz artykułu.
Cechy:
- Na wyciagnięcie ręki
- Powiadomienia na życzenie o nowych treściach
- Indywidualne zapisywanie aktywności
- Możliwość udostępnienia w mediach społecznościowych
Pobierz aplikację i miej zawsze pod ręka możliwość duchowej łączności z Papieżem - "...gdzie jest Piotr, tam jest Kościół".

What’s New

Version 1.0.3

Naprawione błędy

App Privacy

The developer, TOWARZYSTWO JEZUSOWE PROWINCJA POLSKI POUDNIOWEJ, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Reference
Education
Education
Reference
Education
Education