TEB Faktoring 4+

TEB Faktoring

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

TEB Faktoring iOS mobil uygulaması ile faturalı çeklerinizi günün dilediğiniz saatinde dilediğiniz yerden nakde çevirebilirsiniz. Tüm yurt içi faktoring işlemlerinizi cebinizden, tek dokunuşla yapabilmenize olanak sunan TEB Faktoring mobil uygulaması tamamen ücretsiz! Hemen TEB Faktoring mobil uygulamamızı indirin, çek görüntüsünü hızlı ve kolayca paylaşın, dakikalar içinde ihtiyacınız olan nakde ulaşın. Üstelik TEB Faktoring mobil uygulaması ile başvuruları ve sonuçlarınızı da takip edebilirsiniz.


TEB Faktoring Mobil Uygulaması ile Faktoring Hizmetleri Cebinizde!


Faktoring hizmetlerinin hızlı ve güvenilir adresi TEB Faktoring ile dakikalar içerisinde ihtiyacınız olan nakde ulaşmanızı sağlıyoruz. Siz de TEB Faktoring'in güçlü mali yapısı sayesinde uygun fon maliyetleri ile çalışma olanağı bulabilir, üstelik mobil uygulamamız üzerinden kolay ve hızlı hizmet alabilirsiniz. Faktoring işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek, ihtiyacınız olan nakit paraya dakikalar içerisinde ulaşmak için TEB Faktoring mobil uygulamamızı vakit kaybetmeden indirin!


Faturalı çekler TEB Faktoring mobil uygulaması ile anında nakde dönüyor! Hemen uygulamayı indirerek firmanızın profilini oluşturabilirsiniz. Firma unvanı, TCKN/VKN, adres ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurarak uygulama üzerinden şirket profilinizi yaratabilirsiniz.


Mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirdikten sonra “Hızlı Başvur” butonu ile faturalı çekinizin fotoğrafını uygulamaya yükleyin. İlk kullanımınızda, bir kereye mahsus olmak üzere firma ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurarak uygulama üzerinden şirket profilinizi yaratıp, başvurunuzu tamamladıktan sonra dakikalar içinde işlem sonucunuzu alıp, onaylanan talepleriniz için gelen fiyatlamayı onaylayarak nakit ihtiyacınızı hızlı bir şekilde giderin. Ayrıca çek ve faturalarınızı yükledikten sonra tüm başvurularınızı uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.


TEB Faktoring Uygulamasında Sizi Bekleyenler


Faktoring başvurusu yapmak TEB Faktoring iOS uygulaması ile oldukça hızlı ve kolay. Hem alıcı hem de satıcı açısından birçok avantaj sunan TEB Faktoring hizmetlerini cebinize taşımak istiyorsanız uygulamayı ücretsiz bir şekilde hemen indirebilirsiniz. Uygulamamız ile faktoring başvurunuzu kolayca yapabilir, faturalı çeklerinizi hızlı bir şekilde nakde çevirebilirsiniz. TEB Faktoring uygulaması ile yapabilecekleriniz bunlarla da sınırlı değil. Uygulamanın içerisinde daha önceden yapmış olduğunuz başvuruları ve sonuçlarını da görüntüleyebilirsiniz.


Ayrıca uygulamada yer alan Hızlı Arama menüsü ile çağrı merkezimize kolayca ulaşabilir, şubelerimiz menüsünden size en yakın TEB Faktoring şubemizin iletişim bilgilerine erişebilirsiniz. Eğer hala TEB Faktoring’li değilseniz Hızlı Başvur menüsünden online faktoring başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.


Uygulamayı İndirin, Faktoring Başvurunuzu Hemen Yapın!


TEB Faktoring hizmetlerinin sayısız avantajından faydalanmak, ihtiyacınız olduğu anda faturalı çeklerinizi nakde dönüştürmek ve bunların tümünü cep telefonunuzdan, nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa, anında yapabilmek istiyorsanız TEB Faktoring mobil uygulamasını vakit kaybetmeden keşfedin.


İş akışınızı ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek, sizin için en doğru ve en avantajlı çalışma koşullarını sunan TEB Faktoring’in, ayrıcalıklı dünyasını keşfetmek, yenilikçi hizmetlerinden ve kampanyalarından anında haberdar olmak ve faydalanmak için uygulamayı hemen indirin!

What’s New

Version 2.0.12

Güvenlik ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

App Privacy

The developer, TEB Faktoring, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • User Content

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Business
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance